Aradığınız Güç ve Verimlilik

Focus, 8 veya 6 ileri otomatik ya da 6 ileri vitesli manuel şanzımanla güçlü ve yüksek yakıt tasarruflu motor seçeneklerini bir arada sunuyor. Dış tasarımı, verimliliği arttıran atletik ve aerodinamik hatlarıyla ön plana çıkıyor.

Yeni EcoBlue dizel motor teknolojisi ile tanışın

1.5 litrelik Ford EcoBlue dizel motorlar 6 ileri manuel ve 8 ileri otomatik şanzıman seçenekleriyle, hem yakıt verimliliğini arttırıyor hem de kusursuz bir performans sunuyor. Üstelik yeni motorlar daha atik ve hiç olmadıkları kadar sessiz.

Yeni EcoBlue dizel motor teknolojisi ile tanışın
8 ileri vitesli otomatik şanzıman

8 ileri vitesli otomatik şanzıman

Focus, gelişmiş 8 ileri otomatik şanzımanın kullanıldığı ilk model. İyileştirilmiş hızlanma ve tam anlamıyla pürüzsüz vites değişimleri gibi özellikleriyle bu şanzıman, sürüş deneyiminizi ve konforunuzu zenginleştirmek ve aracınızın performansını maksimuma çıkarmak için baştan aşağı özenle tasarlandı.

Maksimum motor gücü

Ödüllü 1.0 litrelik EcoBoost benzinli motor size çok daha büyük motorlardan bekleyeceğiniz gücü ve performansı vermek için tasarlandı. Ford EcoBoost teknolojisi akıcı, atik ve tatmin edici bir performans sunuyor.

Maksimum motor gücü

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.