Focus'un Odağında Olun

Focus ergonomik tasarımı, şık ve geniş iç mekanı ve fonksiyonel detayları ile sizlere yüksek konforlu bir alan yaratıyor. Benzersiz iç tasarımı ile hem siz hem de yanınızdakiler için yolculuğun keyifli olacağını hissettiriyor.

SYNC 3 ile hep bağlantıda kalın

8¨ dokunmatik ekran ile sunulan Ford SYNC 3 Multimedya Sistemi, Türkçe sesli komutları algılıyor, telefonunuzu ve müziğinizi kontrol etmenize olanak tanıyor, akıllı telefonunuzda yer alan navigasyon sistemini kullanmanızı sağlıyor. Apple CarPlay veya AppLink ile bağlanarak en sevdiğiniz akıllı telefon uygulamalarına erişebildiğiniz bu sistem ayrıca kısa mesajlarınızı da size sesli olarak okuyabiliyor.

SYNC 3 ile hep bağlantıda kalın
Size özel konser salonu

Size özel konser salonu

Müzik zevkiniz ne olursa olsun, notalar sanatçının istediği şekilde duyulmayı hak ediyor. Focus’tan tam da bunu bekleyebilirsiniz. Neden mi? Çünkü artık B&O Play Ses Sistemi var. Premium seviyedeki 675 watt’lık ses sistemi, 10 hoparlörü, alçak frekans ve bas sesleri daha iyi hissetmemizi sağlayan donanımıyla zengin bir ses aralığı sağlıyor. Bu gelişmiş teknoloji, B&O PLAY’in akustik uzmanları tarafından Focus için özel olarak tasarlandı. Böylece B&O PLAY Ses Sistemi; en sevdiğiniz grupları ve şarkıları, otomobilinizin konforundayken konser alanındaymışçasına dinleyebilmenizi sağlıyor.

Daha fazla özgürlük

Focus, açılabilir panoramik tavan seçeneği ile daha fazla özgürlük sunuyor. Bu özellik, doğal ışığın aracın içinde kalmasını sağlayarak daha aydınlık bir iç mekan oluşturuyor.

Daha fazla özgürlük
Bagaj kapağını ellerinizi kullanmadan açın

Bagaj kapağını ellerinizi kullanmadan açın

Focus’un Station Wagon gövde seçeneğinde sunulan Akıllı Bagaj Kapağı , anahtarlarınızı algılıyor ve ayağınızı arka tamponun altına getirip oynattığınızda bagaj kapağının otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlıyor.

Akıllı cihazlarınızı kablosuz şarj etme özelliği

Focus’un iç tasarımı, kullanılabilir alanı ve fonksiyonelliği en üst seviyeye çıkaracak şekilde yenilendi. Vites kolunun önündeki eşya alanı, büyük akıllı telefonlarınız için bile yeterince geniş bir alan sunuyor. Aynı zamanda kablosuz şarj bölmesi olan bu alan, uyumlu* akıllı telefonlarınızı kablosuz şarj edebilmenize ve cihazınızın her zaman kullanıma hazır olmasına imkan veriyor.

*Telefonların kablosuz şarj edilebilmesi için Qi özelliğine sahip olması ya da Qi özellikli şarj kılıfında olması gerekir

Akıllı cihazlarınızı kablosuz şarj etme özelliği
Anahtarsız Giriş Sistemi

Anahtarsız Giriş Sistemi

Ford Focus'un anahtarsız giriş sistemi ile elleriniz dolu olsa bile anahtarınızı çıkarmanıza gerek kalmadan otomobilinizi kilitleyebilir veya açabilirsiniz. 

Ford MyKey ile kontrol her zaman sizde

Ford MyKey, aracınızı sizin dışınızda ailenizden veya arkadaşlarınızdan biri kullanırken, otomobilinizin ayarlarını sizin dilediğiniz gibi kontrol etmenizi sağlar.

Tanımlayacağınız anahtar için hız sınırı ayarlayabilir, özel bir emniyet kemeri hatırlatıcı tanımlayabilir ve hatta ses sisteminizin sınırlarını belirlemenize yardımcı olur.

Ford MyKey ile kontrol her zaman sizde

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.