En yüksek standartlara göre tasarlandı.

Ford Edge, akıllı tasarım ve ayrıntılara gösterilen özenin birleşimi. Hassas mühendislikle tasarlanmış 4 silindirli 2.0L Ford EcoBlue dizel motor, 8 ileri otomatik şanzıman ve döner vites konsolu ile birlikte sunuluyor. Sonuç: Olağanüstü bir güvenle yol hakimiyeti sağlayan, sürüş dinamiklerine sahip güçlü ve verimli bir SUV.

Dizel motorlar için yeni standart

Dizel motorlar için yeni standart

Yeni 4 silindirli 2.0L Ford EcoBlue dizel motor, ölçülebilir derecede yüksek verimlilik ve performans sunan son derece gelişmiş turbo şarjlı bir motor. Bu yeni motor, yakıt verimliliğini arttırırken hem daha atik hem de hiç olmadığı kadar sessiz bir sürüş sunuyor.

8 ileri otomatik şanzıman

Döner vites konsolu(orta konsolda küçük bir döndürme düğmesi) geleneksel vites kolunun yerini alıyor. Bu düğme, daha çabuk hızlanma ve son derece kolay vites değişimleriyle gelişmiş yeni otomatik şanzımanın kontrolünü size veriyor. Ayrıca iç mekana çok daha ferah bir görünüm kazandırıyor ve kabindeki kullanılabilir alanı arttırıyor. SUV'unuzu park ederken vites düğmesi otomatik olarak park moduna geçiyor.

8 ileri otomatik şanzıman
Otomatik Start-Stop özelliğiyle daha az yakıt tüketin

Otomatik Start-Stop özelliğiyle daha az yakıt tüketin

Bu teknoloji, trafik ışıklarında veya sıkışık trafikte durduğunuzda motoru otomatik olarak kapatıyor. Hareket etmeye hazır olduğunuzda ise ayağınızı fren pedalından çekerken, sistem otomobilinizi yeniden çalıştırıyor. Otomatik Start-Stop, özellikle şehir içi trafikte etkilidir ve yakıt tüketimini %10'a kadar azaltmaktadır.

Vitesi parmak uçlarınızla değiştirin

Yarış otomobillerinden esinlenen bu teknoloji, hızlı vites değiştirme seçeneğini parmak uçlarınıza getiriyor. Vites kulakçıklarının direksiyona yerleştirilmiş olması sayesinde, virajlarda daha etkili bir şekilde vites değiştirebiliyorsunuz.

Vitesi parmak uçlarınızla değiştirin

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.