Geride hiçbir şey kalmasın.

İster o çok hak ettiğiniz tatile, ister alışverişe, isterseniz de golf oynamaya gidin, Edge'de istediğiniz her şey için yer var. Uzun boylu yolcularınız bile arka koltuklarda bacaklarını rahatça uzatabiliyor. Ayrıca opsiyonel olarak sunulan sökülebilir çeki demiri ve tavan rayları sayesinde, otomobilinizin oldukça etkileyici olan bagaj kapasitesini daha da arttırabilirsiniz.

Her şey için yeriniz var

Her şey için yeriniz var

Edge'in bagaj alanı hem etkileyici hem de esnek. 600 litreyi aşan bagaj hacmi, 60:40 oranında ayrılabilen arka koltuklar yatırıldığında 1.600 litrenin üzerine çıkıyor. Bu alana, hafta sonu kaçamağı, aile tatili ya da yoğun bir alışveriş turu için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi rahatça sığdırabilirsiniz.

Ağır yükleri sabitleyin.

Bagajda ağır veya narin eşyalar taşırken sağa sola hareket edip SUV'unuza veya kendilerine zarar vermemeleri için onları sabitlemeniz çok önemli. Ford Edge'in bagajındaki bağlama halkaları sayesinde taşıdığınız yüklerin istediğiniz şekilde kalmasını sağlayabilirsiniz.

Ağır yükleri sabitleyin.

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.