Konfor için her şey düşünüldü

Kusursuz işçilik ve en kaliteli malzemeler, Edge'in içine girdiğiniz andan itibaren prestij hissi uyandırıyor. 

Kendi düşüncelerinizi bile duyabileceksiniz

Kendi düşüncelerinizi bile duyabileceksiniz

Aktif Gürültü Kontrol Sistemi, kabindeki her türlü istenmeyen gürültünün etkisini azaltmak üzere tasarlanmıştır. Gürültü önleyici kulaklıklara benzer bir teknolojinin kullanıldığı mikrofonlar belirli ses dalgalarını algılıyor ve ölçüyor. Sistem daha sonra istenmeyen sesleri sıfırlamak için insan kulağının algılayamayacağı bir 'beyaz gürültü' üretiyor ve sürüş sırasında gerçek bir dinginlik duygusu yaşatıyor.

Konfor için her şey düşünüldü

Kusursuz işçilik ve en kaliteli malzemeler, Ford Edge'in içine girdiğiniz andan itibaren prestij hissi uyandırıyor. 

Konfor için her şey düşünüldü
Şarjınız hiç bitmesin

Şarjınız hiç bitmesin

Edge'in iç mekanı, kullanılabilir alanı ve kullanışlılığı maksimuma çıkaracak şekilde tasarlandı. Örneğin vites kolunun önündeki geniş eşya alanı, en büyük akıllı telefonlar için bile yeterince büyük. Belirli akıllı telefonlar için sunulan kablosuz şarj özelliği sayesinde telefonunuzun her zaman kullanıma hazır olduğuna emin olabilirsiniz.

SYNC 3 ile ellerinizi serbest bırakın

SYNC 3 ile ellerinizi serbest bırakın

Ford SYNC 3, doğal ses komutlarıyla telefonunuzu, müziğinizi ve navigasyon sistemini kontrol etmenizi ve kısa mesajlarınızı sesli olarak duymanızı sağlıyor. Ayrıca daha sezgisel navigasyon için yakınlaştırma-uzaklaştırma hareketleriyle renkli dokunmatik ekranı kullanabilirsiniz. Bu teknoloji Apple CarPlay e bağlanır ve Applink ile en sevdiğiniz akıllı telefon uygulamalarından bazılarına erişebilirsiniz. 

Elektrikli Park Freni

Elektrikli Park Freni

Elektrikli park freni, bazı şaşırtıcı avantajlar sunan basit bir ek özellik. Örneğin; kabinde size daha fazla alan veriyor ve kullanılması daha kolay. Eskiden olduğu kadar sık fren bakımı yaptırmanızı da gerektirmiyor. Freni kullanmak için tek yapmanız gereken, orta konsoldaki bir düğmeye basmak.

Quickclear sayesinde ön camınızı kolayca temizleyin

Quickclear sayesinde ön camınızı kolayca temizleyin

Bu akıllı özellik, buzlu kış sabahlarında zaman kaybetmeden yola çıkabilmenize olanak sağlıyor. Sadece bir tuşa basarak, ultra ince filamanlar ısınarak sileceklerin buzunu gideriyor ve ön camınızın buzunu, sisini ve buğusunu çözüyor.

Yan aynalar koruma altında

Yan aynalar koruma altında

Kazayla hasar oluşmasının önlenmesi amacıyla, otomobil park edildiğinde elektrikli, katlanır yan aynalar otomatik olarak içe doğru kapanıyor. Kapanma özelliği sayesinde aynalara zarifçe yerleştirilmiş göstergeler de korunuyor.

İster soğuk, ister sıcak

İster soğuk, ister sıcak

Çift Bölgeli Elektronik İklim Kontrollü Klima ile sizin ve yolcularınızın tercih ettiği sıcaklıkları ayrı ayrı belirleyebilir, bu sıcaklıkların korunmasını sağlayabilirsiniz.

Zahmetsiz açma ve kapatma sağlayan akıllı bagaj kapağı

Elleriniz tamamen dolu olduğunda ve anahtarınız üzerinizdeyken tek yapmanız gereken ayağınızı arka tamponun altına götürerek hareket ettirmektir. Bagaj kapağı otomatik olarak açılacak ya da kapanacaktır.

Zahmetsiz açma ve kapatma sağlayan akıllı bagaj kapağı

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.