Kendinizi güvende hissedin

Ford Edge; sizi, ailenizi ve yoldaki diğer sürücüleri olabildiğince güvende tutmak için bir araya getirilmiş bir dizi akıllı güvenlik sistemi ile donatıldı. Hava yastıklı arka emniyet kemerleri gibi bazı teknolojiler, herhangi bir kaza halinde ailenizin korunmasına yardımcı oluyor. Çarpışma Önleme Yardımı gibi diğer özellikler ile her şeyden önce kazaların önlenmesi hedefleniyor.

Yayaları korumaya yardımcı olan sistem

Yayaları korumaya yardımcı olan sistem

Yaya ve Bisikletli Algılama Özellikli Çarpışma Önleme Yardımcısı, kamera teknolojisini kullanarak önündeki yolu tarıyor, bir araç, yaya veya bisikletliyle çarpışma tehlikesi algılanırsa size uyarı veriyor. Bu uyarıya zamanında yanıt veremezseniz olası bir çarpışmanın etkilerini azaltmak, hatta bu çarpışmaları önlemek için otomatik olarak fren uyguluyor

Çocuklarınızın güvenliği, bizim güvenliğimiz

Edge, her yolculukta çocuklarınızın emniyette ve güvende olmalarını sağlayacak şekilde tasarlandı. Arkadaki ISOFIX çocuk koltuğu bağlantı noktaları sayesinde iki çocuk koltuğu kolaylıkla yerleşiyor.

Çocuklarınızın güvenliği, bizim güvenliğimiz
Gelişmiş Hava Yastığı Sistemi

Gelişmiş Hava Yastığı Sistemi

Ford Edge’te Ön koltuk hava yastıkları, sürücü diz hava yastığı, perde hava yastıkları ve ön koltuktaki yan hava yastıklarından oluşan bir hava yastığı sistemi sunulmaktadır.

Hırsızlara karşı EDGE’iniz koruma altında

Hırsızlara karşı EDGE’iniz koruma altında

Alarm sistemi, otomobilinizi iki kez kilitlediğinizde otomatik olarak devreye giriyor. Otomobilinize zorla girilmeye çalışıldığında ya da otomobiliniz kaldırılmaya çalışıldığında veya hareket sensörleri otomobil içinde herhangi bir hareket algıladığında yüksek sesli alarm çalışmaya başlıyor. Bu teknoloji aynı zamanda otomobilin sizin isteğiniz dışında çekilmesini de önlüyor.

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.