İç hacim, kullanışlılık ve ergonomi ile birleştirildi

Yeni EcoSport, akıllıca sunulan esnek alan kullanımı ve seçeneklerini iç tasarımda size sunuyor.

Bagaj alanınızı kendinize göre ayarlayın

EcoSport beş kişilik oturma düzeninde 356 litre kapasiteli bagaj hacmi sunar. İki kişilik oturma düzeninde ve arka koltuklar yatar konuma alındığında ise 1.238 litre kapasiteli bir bagaj alanı sunar.

Zorlu yol koşulları için tasarlandı

Zorlu yol koşulları için tasarlandı

Yüksek kaldırımlar, çukurlar, yol çalışmaları, hız tümsekleri... Dağ ve şehir yolları aracınıza zarar verebilir. İşte bu nedenle, Yeni EcoSport'un dayanıklı yapısına artırılmış yerden yükseklik eklendi.

Düşük Dönüş Çapı

Düşük Dönüş Çapı

Klasik, hantal SUV'ların aksine, EcoSport'un dar bir dönüş çapı vardır: 10,6 metre. Her iki tarafta park etmiş araçlar olsa bile, yoğun caddelerdeki U dönüşleri hem hızlı hem de kolaydır.

Engelleri kolayca aşar

Engelleri kolayca aşar

Yeni EcoSport'un 'yaklaşma' ve 'uzaklaşma' açıları sırasıyla 21,0 derece ve 33,3 derece olarak belirlenirken, rampa açısı 23,3 derece olarak ayarlandı (yüksüz). Bu dereceler, aracınızın alt tarafında hiçbir çarpma olmaksızın engellerin üzerinden geçebileceğini ve modern bir SUV için temel önemdeki değerleri gösteriyor.

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.