En gelişmiş eller serbest teknolojisi

En gelişmiş eller serbest teknolojisi

Ses Kontrollü ve Dokunmatik Ekranlı Ford SYNC 3sayesinde, doğrudan vereceğiniz basit sesli komutlarla müziği kontrol edebilir ve telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Ayrıca, USB ya da MP3/iPod® aygıtınızdan ya da Bluetooth® uyumlu telefonunuzdan müzik çalabilirsiniz. Sistem, gelen mesajlarınızı da size sesli olarak okur. Alternatif olarak basit, sezgisel navigasyon için birleştirme ve kaydırma hareketleri sunan 8" dokunmatik ekranı kullanabilirsiniz. Bu modern 'bilgi-eğlence' sistemi ayrıca AppLink, Apple CarPlay ve Android Auto özellikleri ile akıllı telefonunuzun bilgilerini dokunmatik ekranda görüntüler.

B&O Müzik Sistemi ile yolculuklarınız festivale dönüşsün

B&O PLAY ile premium seviyedeki 675 watt'lık ses sistemi, alçak frekans hoparlörü ve derin bas hoparlörünü içeren 10 hoparlörlü, sistem sayesinde zengin ve güçlü bir ses deneyimini Yeni EcoSport'ta yaşayabilirsiniz. Bu gelişmiş teknoloji, B&O PLAY'in akustik uzmanları tarafından Yeni EcoSport için özel olarak tasarlandı, geliştirildi. Otomobilinizde adeta bir konser alanında gibi en sevdiğiniz grupları ve şarkıları dinleyebilirsiniz.

B&O Müzik Sistemi ile yolculuklarınız festivale dönüşsün
Yağmur Sensörü

Yağmur Sensörü

Yağmur Sensörü, ön camdaki sensörler yardımıyla devreye girer ve yağmurun şiddetine parallel olarak hızını ayarlar. Ayrıca hassalık ayarını manuel olarak kontrol etme imkanı sunar

Sizi sıcak tutan ön koltuklar ve deri direksiyon

Sizi sıcak tutan ön koltuklar ve deri direksiyon

Hem sürücü hem de ön yolcu için ısıtmalı koltuklar opsiyon olarak sunulmaktadır. Üç farklı ısıtma ayarı mevcuttur. Bunları sol ve sağ ısıtmalı koltukları kontrol eden düğmeler ve seçtiğiniz ısıtma seviyesini gösteren kırmızı ışık yoluyla kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. İster sabah ayazı, ister serin bir gün veya dondurucu bir gece olsun, ısıtmalı direksiyon ellerinizi eldivenden daha iyi korur.

Size en uygun sıcaklık

Size en uygun sıcaklık

Elektronik Otomatik Isı Kontrol Sistemi ile araç içi ısıyı gelişmiş havalandırma teknolojisiyle dilediğiniz gibi ayarlar.

Ford Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi

Ford Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi

Ford Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi, anahtarı cebinizden çıkarmanıza ya da çantanızda aramanıza gerek kalmadan otomobilinizi açmanızı ve kilitlyebilmenizi sağlar. Aynı zamanda anahtarınızı kullanmanıza gerek kalmadan debriyaj pedalına (ya da otomatik modellerde fren pedalını) basılı tutarak Ford Power düğmesiyle motoru çalıştırır.

Her şeye yer var

Her şeye yer var

EcoSport araç kabinini en verimli şekilde kullanabilmeniz için tasarlandı. Gözlük saklama alanı, soğutmalı torpido gözü ve orta konsoldaki saklama alanlarıyla onda her şeye yer var

Isıtmalı Ön Cam

Isıtmalı Ön Cam

Bu akıllı özellik, buzlu kış sabahlarında zaman kaybetmeden yola çıkabilmenizi sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Sadece bir tuşa basın,sistem sileceklerin buzunu gidermenin yanı sıra ön camınızın buzunu, sisini ve buğusunu çözsün

Elektrikli Isıtmalı Katlanabilen Yan Aynalar

Elektrikli Isıtmalı Katlanabilen Yan Aynalar

Kazayla hasar oluşmasının önlenmesi amacıyla, araç park edildiğinde elektrikli, katlanır yan aynalar otomatik olarak içe doğru kapanır. Buzlanma olduğunda yola daha kolay çıkabilmeniz için ısınma özelliği de vardır.

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.