Ödün vermeyen dizel motorlar

Ford Tourneo Connect, yükseltilmiş EcoBlue dizel motor seçeneğiyle sunuluyor. Bu motor seçeneği de olağanüstü performans ve yakıt tasarrufu sağlıyor. Üstelik, daha da rafine hale getirilen yeni 6 vitesli manuel veya 8 vitesli otomatik şanzıman sayesinde sorunsuz vites değişimi ve rahat yolculukların keyfini çıkaracaksınız.

1.5 EcoBlue dizel motor

1.5 EcoBlue dizel motor

Gelişmiş güç ve olağanüstü verimlilik sunan, 100 PS ve 120 PS TDCi dizel motorlarımız, 56* mpg'ye kadar yakıt tasarrufu sağlarken 116 gr/km gibi son derece düşük karbondioksit emisyon seviyesine sahiptir. Aracınızı ister şehir içindeki yollarda, ister otoyolda uzun yolculuklarda sürüyor olun, bu motorların sorunsuz tork gücü rampalarda veya sollamalarda olağanüstü bir deneyim sunuyor.
 
*Resmi test verileri. Ancak gerçek yakıt tasarrufu; yük, yolcu sayısı, sürüş tarzı ve sürüş koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterir.

Sofistike 8 vitesli otomatik şanzıman

Tourneo Connect gelişmiş otomatik şanzımanla donatılmıştır. Geliştirilmiş hızlanma ve tam anlamıyla pürüzsüz vites değişimi gibi özellikleriyle bu şanzıman, sürüş deneyiminizi zenginleştirmek, optimum yakıt tasarrufu sağlamak ve aracın performansını maksimuma çıkarmak üzere baştan aşağı özenle geliştirildi.

Sofistike 8 vitesli otomatik şanzıman

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.