Hem çok ekonomik hem de yüksek performanslı

100PS ve 120PS olacak şekilde iki farklı güç seçeneğine sahip 1.5L hacmindeki TDCi dizel motorlar üstün yakıt ekonomileri ve mükemmel performanslarıyla göz dolduruyor.

*Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

 

Güçlü ve yakıtı verimli kullanan dizel motorlar

Üç adet 1.5 litre TDCi dizel motor seçeneğinden birini seçebilirsiniz: Manuel şanzımanlı 100PS ve 120 PS veya otomatik şanzımanlı 120PS.

Güçlü ve yakıtı verimli kullanan dizel motorlar
Kolay sürüş ve kısa dönüş çapı

Kolay sürüş ve kısa dönüş çapı

5 veya 6 vitesli şanzıman ve yüksek motor torku sayesinde, ihtiyaç duyduğunuz gücü daha az vites değişimiyle elde edebilirsiniz. Sadece 11,3 metrelik dönüş çapıyla, yoğun caddelerde dönüş yaparken daha az stres yaşarsınız.

Akünüzü şarj etmenin daha verimli yolu

Geleneksel sistemlerin aksine, Akıllı Şarj Sistemi aküyü yalnız gerektiğinde şarj eder, mümkün olan durumlarda gaz pedalı kullanımdayken şarj etmekten kaçınır. Bu özelliğiyle daha fazla yakıt tasarrufu ve daha düşük emisyon düzeyi elde etmenize yardımcı olabilir.

Akünüzü şarj etmenin daha verimli yolu

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi yetkili satıcılarımızdan alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.