Çağdaş görünüm, olağanüstü konfor

Tourneo Connect'teki her detay, her özellik ve her teknoloji sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak, yolculuklarınızı daha kolay, daha rahatlatıcı ve daha konforlu bir hale getirmek için hazır.

Ford SYNC ve Türkçe Sesli Kontrol Sistemi

Ford SYNC ve Türkçe Sesli Kontrol Sistemi

Ford SYNC sayesinde, doğrudan vereceğiniz basit sesli komutlarla çalan parçaları yönetebilir, telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Örneğin, cep telefonunuzda 'ev' adıyla kayıtlı bir numara varsa, sadece: "Ev ara" demeniz yeterlidir; sistem bu numarayı otomatik olarak arayacaktır. USB ya da MP3/iPod® aygıtınızdan ya da Bluetooth® uyumlu telefonunuzdan müzik dinlemek istediğinizde sesli komutlar kullanabilirsiniz. Sistem altı adet hoparlör ile, gelen yazılı mesajlarınızı da size okur.

*Bluetooth® sözcüğü ve logoları, Bluetooth SIG, Inc.'e aittir ve bu markalar Ford Motor Company ve bağlı şirketleri tarafından lisanslı olarak kullanılmaktadır. Diğer ticari markalar ve ticari adlar ilgili sahiplerine aittir. 

Tam esneklik için 16 koltuk konfigürasyonu

Ford Tam Katlanan Koltuk Sistemini de kapsayan akıllı koltuk düzeni yolcuları, bagajları, geniş veya uzun malzemeleri ya da bunların hepsini rahatça taşıyabilmeniz için aracınızın iç mekanını kolayca düzenlemenizi sağlıyor.

5 koltuklu Tourneo Connect'te, ikinci sıradaki koltuklar 60/40 oranında ayrılabiliyor. Koltuk sırtları tam olarak yatırıldığında, aracın bagaj alanını maksimuma çıkarmak için tüm koltuk öne doğru devrilebiliyor. Ağır, büyük malzemeler için daha da fazla yere ihtiyaç duyduğunuz durumlarda, koltuklar tamamen hızla ve kolayca sökülebiliyor.

Tam esneklik için 16 koltuk konfigürasyonu
Her şey için bir yer var

Her şey için bir yer var

El freninin etrafına yerleştirilen geniş ve açık orta konsol, ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyin elinizin altında olması için tasarlandı. Bardak tutucunun yanı sıra dizüstü bilgisayar veya A4 dosyaları ve/veya küçük eşyalar için bolca yer var. Ayrıca biri sürücü ve ön koltuktaki yolcunun kullanımı için konsolun ön tarafında, diğeri ise arkada oturan yolcuların da soketi kullanabilmeleri için arkada olmak üzere Aux ve USB bağlantı noktalarının yanı sıra iki adet 12V'lık soket bulunur.

Ayrıca kilitlenebilir torpido gözü ile eşyalarınız her zaman güvende.

Sürücü ve ön yolcu bölümünün üzerinde yer alan eşya rafı normalde kullanılmayan hacmi verimli biçimde değerlendirir, aracınızın iç mekanını düzenli tutmanıza yardımcı olurken önemli eşyalarınıza kolayca ulaşmanızı sağlar.

Quickclear sayesinde ön camınızı kolayca temizleyin

Bu akıllı özellik, buzlu kış sabahlarında zaman kaybetmeden yola çıkabilmenizi sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Sadece bir tuşa basın, ultra ince filamanlar ısınarak sileceklerin buzunu gidermenin yanı sıra ön camınızın buzunu, sisini ve buğusunu çözsün. Sıcaklık dışarıda sıfırın altında olsa bile, sistem birkaç saniye içinde çalışmaya başlar

Quickclear sayesinde ön camınızı kolayca temizleyin
Kendiniz ve yolcularınız için ideal sıcaklığı belirleyin

Kendiniz ve yolcularınız için ideal sıcaklığı belirleyin

İsteğe bağlı bir özellik olan Çift Bölgeli Elektronik İklim Kontrollü Klima (DEATC) ile siz ve yolcularınızın tercih ettiği kabin sıcaklığını belirlersiniz, gelişmiş klima özelliğine sahip sistem bu sıcaklıkları korur.

Doğal aydınlatma için panoramik tavan

Doğal aydınlatma için panoramik tavan


Titanium serilerinde X paket ile opsiyonel olarak sunulan tek parça panoramik tavan, aracın iç mekanını doğal ışıkla doldurarak gerçek bir ferahlık hissi yaratır. Tavanda güneş ışığını yansıtan cam panel sizi güneşin sıcaklığından korurken, elektrikli güneşlik içeriye girecek ışık miktarını tam olarak ayarlamanıza imkan verir.

Hatasız yakıt doldurmayı sağlayan Ford Kolay Yakıt Sistemi

Hatasız yakıt doldurmayı sağlayan Ford Kolay Yakıt Sistemi

Bu özellik sayesinde aracınıza yanlış yakıt koymak neredeyse imkansız hale gelir, çünkü farklı bir yakıt pompası depoya girmez. Ford Kolay Yakıt sisteminin kapaksız bir sistem olması sayesinde kirli yakıt kapaklarını elinize almanıza gerek kalmaz.

Camlarınızı tek bir dokunuşla açın ve kapatın

Tek bir düğmeye dokunarak hem sürücü hem de yolcu tarafındaki camları tamamen açıp kapatabilir, dilerseniz iki camı ayrı ayrı ayarlayarak kabin içine istediğiniz kadar hava girmesini sağlayabilirsiniz.

Camlarınızı tek bir dokunuşla açın ve kapatın

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi yetkili satıcılarımızdan alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.