Konfor ve esneklik için tasarlandı

Üstün kaliteli malzemeler ve seçkin detaylar sayesinde mükemmel sürüş ve mükemmel seyahatler sizi bekliyor. Ford Tourneo Connect rahatlatıcı,zarif ve pratiktir. SYNC 3 ve kablosuz şarj özelliği dahil kabin içindeki gelişmiş teknolojiler, her zaman bağlantı halinde ve stressiz bir sürüş deneyimi sağlar.

SYNC 3: Zahmetsiz bir eller serbest deneyimi için

SYNC 3: Zahmetsiz bir eller serbest deneyimi için

FORD SYNC 3, bağlantıda kalmanızı, telefonunuzu, müziğinizi ve navigasyon sistemini kontrol edebilmenizi sağlayan gelişmiş bir sistemdir. Sezgisel navigasyon için, ses komutları veya çimdik ve kaydırma hareketleri ile 6" dokunmatik renkli ekranı kullanabilirsiniz.

Hareket halinde şarj

Bazı akıllı telefonlarda* kullanılabilen kablosuz şarj özelliği sayesinde cihazlarınızın her zaman kullanıma hazır olduğundan emin olabilirsiniz.
 
*Qi uyumlu telefonlar ve ACV Qi şarj kılıfına sahip telefonlar

Hareket halinde şarj
Tüm aygıtlarınız için güvenli bir yuva

Tüm aygıtlarınız için güvenli bir yuva

Aygıt bölmesi; uydu navigasyon cihazını, akıllı telefonunuzu ya da MP3 çalarınızı yerleştirebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır, ayrıca bir USB bağlantı noktası içerir.
 

Aracınızı çalıştırmak için bir düğmeye basmanız yeterlidir

Tourneo Connect, cebinizde veya çantanızda olsa dahi kendi anahtarının varlığını otomatik olarak algılar. Ford Power çalıştırma düğmesine bastığınız anda motor çalışacaktır.
 

Aracınızı çalıştırmak için bir düğmeye basmanız yeterlidir
Quickclear sayesinde ön camınızı kolayca temizleyin

Quickclear sayesinde ön camınızı kolayca temizleyin

Bu akıllı özellik, buzlu kış sabahlarında zaman kaybetmeden yola çıkabilmenizi sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Sadece bir tuşa basın, ultra ince filamanlar ısınarak sileceklerin buzunu gidermenin yanı sıra ön camınızın buzunu, sisini ve buğusunu çözsün.
 

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.