Konfor ve Rahatlık

SYNC 3 ile sesli kumanda

SYNC 3 ile sesli kumanda

Bugüne dek sunduğumuz en gelişmiş versiyon olan SYNC 3 sistemimiz, sesli komutlar ve daha fazla işlevle daha hızlı ve kolay kulanım sağlıyor. Yeni arayüz, daha büyük butonlarıyla kullanılabilirliği geliştirirken renkli dokunmatik ekran şimdi akıllı telefon ve tabletlerdeki kalitede ‘tutma ve kaydırma’ hareketlerini destekleyerek daha sezgisel navigasyonu mümkün kılıyor. SYNC 3 ayrıca AppLink ve Apple CarPlay özellikleriyle akıllı telefonunuzun bilgilerini dokunmatik ekranda gösterebiliyor.
 

Yağmura duyarlı otomatik silecekler

Yağmura duyarlı otomatik silecekler

Yağmura duyarlı silecekler, ön camda nem algıladıklarında otomatik olarak çalışmaya başlıyor, ardından yağmurun yoğunluğuna göre hızlarını ayarlıyorlar. Silecekler devreye girmeden camın ne kadar ıslanması gerektiğini belirlemek için çeşitli hassasiyet seviyelerini de seçebiliyorsunuz.
 

Kendini koruyabilen yan dikiz aynaları

Kendini koruyabilen yan dikiz aynaları

Elektrikli yan dikiz aynaları, park ettiğinizde içe doğru katlanarak kazara hasara karşı korunuyor. Katlandıklarında entegre sinyal lambalarının da korunmasına yardımcı oluyorlar.
 

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.