YENİ TOURNEO CONNECT 
ÇOK YAKINDA

İsterseniz çok amaçlı koltuk sistemi, isterseniz sizi işinizden sosyalleşmeye taşıyacak bir araç arıyor olun, Yeni Tourneo Connect sürüş deneyiminizi tam anlamıyla bir üst seviyeye çıkaracak. 

Araç, dahice tasarlanmış esnek bir koltuk sistemine sahip. Ayrıca, standart ve opsiyon olarak sunulan benzersiz ve hayran kalacağınız pek çok teknoloji içeriyor. Sofistike ama kullanıcı dostu sistemler, direksiyondan elinizi çekmeden her daim bağlantıda kalmanıza, hızınızı kontrol ederek izlemenize ve hatta etrafınızdaki yayaları korumanıza yardımcı oluyor. 

Yenilenen dış gövde ve iç kabin tasarımı, artırılan verimlilik ile Yeni Tourneo Connect, yolculuklarınızı ideal hale getirmek için tasarlandı.

Esnek oturma düzeni

Esnek oturma düzeni

Ford Tam Katlanan Koltuk Sistemini de kapsayan akıllı koltuk düzeni yolcuları, bagajları, geniş veya uzun malzemeleri ya da bunların hepsini rahatça taşıyabilmeniz için aracınızın iç alanını kolayca düzenlemenizi sağlar. 

5 koltuklu Yeni Tourneo Connect'te, ikinci sıradaki koltuklar 60/40 oranında ayrılabilir. Koltuk sırtları tam olarak yatırıldığında, aracın bagaj alanını maksimuma çıkarmak için tüm koltuk öne doğru eğilebilir. Ağır, büyük malzemeler için daha da fazla yere ihtiyaç duyduğunuz durumlarda, koltuklar tamamen, hızla ve kolayca sökülebilir.

Hız sınırını korumanıza yardımcı olur

Yeni Tourneo Connect, hız kontrolünüzü artırmak ve böylece yola daha fazla konsantre olmanızı sağlamak üzere tasarlanan Akıllı Hız Sınırlandırıcı Sistemi’ne sahiptir. Trafik Levhası Tanıma Sistemi kamerası, öncelikle geçerli hız sınırını otomatik olarak algılar (etkin durumdayken); daha sonra sistem, azami hızınızı buna göre otomatik olarak ayarlar.

Hız sınırını korumanıza yardımcı olur
SYNC 3. Ellerinizi direksiyondan çekmeyin!

SYNC 3. Ellerinizi direksiyondan çekmeyin!

Ford SYNC teknolojisinin son harikası SYNC 3’le tanışın! Yolculuk esnasında Türkçe sesli komutlarınızla ellerinizi direksiyondan çekmeden telefonunuzu ya da müzik sisteminizi kontrol edebilirsiniz. 6” dokunmatik ekranı cep telefonunuzun ekranı gibi kaydırma ya da büyütme - küçültme hareketleriyle çalışır, yolculuklarınızda bağlantınızı ya da eğlencenizi kesmeden yola devam etmenizi sağlar.

Yayaların korunmasına yardımcı sistem

Çarpışma Engelleme Yardımı, yolculuk sırasında karşınıza çıkabilecek diğer araç ve yayaları algılar. Sistem, çarpışma olasılığını sezdiğinde sizi uyarır ve eğer tepki vermezseniz, otomatik olarak fren yapar. Güvenliğinizi sağlamak için geliştirilen bu teknoloji 80 km/saat düzeyine kadar hızlarda devreye girer.

Yayaların korunmasına yardımcı sistem

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi yetkili satıcılarımızdan alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.