YENİ RANGER RAPTOR 

ÇOK YAKINDA

Yeni Ranger Raptor pick-up ise, diğerleri?

Yeni Ranger Raptor, şimdiye kadar üretilmiş ilk arazi performanslı pick-up.
Her ortamda üstünlüğünüz göstermeniz için sıfırdan tasarlandı.

İlk görüşte farkını gösteriyor.

İlk görüşte farkını gösteriyor.

Ford Ranger Raptor'u görür görmez sıradan bir pick-up olmadığını anlayacaksınız. Her bir ayrıntısı dağlara tırmanmanıza, nehirleri geçmenize ve çölleri aşmanıza izin verecek sağlamlıkta tasarlandı. Amacına göre tasarlanan ön ve arka tamponlar, alt plakası, fark yaratan Yeni Ford Ranger Raptor ızgarası ve dayanıklı tekerleklerin bulunduğu alaşımlı jantlar... Yeni Ford Ranger Raptor’la nereye giderseniz gidin, dikkatleri üzerinizde toplayacak.

Güçlü bir zekası var.

Yeni Ford Ranger Raptor sadece güçlü olmakla yetinmiyor, gücünü zekayla pekiştiriyor. Özel tasarlanan sürücü koltuğuna oturup benzersiz deri direksiyonu kavradığınızda çok sayıda gelişmiş sistemi elinizin hemen altında bulacaksınız. Güçlü ve yeni Arazi Yönetim Sistemi bunlardan sadece biridir. Sadece bir düğmeye basarak birbirinden farklı arazi türlerinde performansı optimize etmek için tasarlanan sekiz farklı mod arasından seçim yapabilirsiniz: Normal Mod, Spor Modu, Çim Modu, Çakıl Taşı Modu, Kar Modu, Çamur ve Kum Modu, Kaya Modu ve rakipsiz bir arazi performansı için Baja modu.

Güçlü bir zekası var.
Her koşulda, mükemmel performans.

Her koşulda, mükemmel performans.

Yeni Ford Ranger Raptor, Ford Performans DNA'sını, eşsiz bir arazi kabiliyetiyle birleştiriyor. Efsanevi Fox Pro performans tabanlı süspansiyon ile en zorlu koşullarda bile asfaltta gittiğiniz hissedeceksiniz. Benzersiz merdiven kasalı şasesi, yüksek mukavemetli düşük alaşımlı çelikle dövülerek en zorlu arazi performans taleplerini dahi karşılayacak duruma getirildi. Yeni Ford Ranger Raptor'daki her bir özellik aracın üstün bir arazi deneyimi vermesini sağlamak için tasarlandı.

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi yetkili satıcılarımızdan alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.