YENİ FORD KUGA
2020 YILINDA OTOMOBİL SEVERLERLE BULUŞACAK

Plug-in (Şarj edilebilir) Hibrit motor seçeneğine sahip yeni Ford Kuga zarif bir tarzı ve dayanıklılığı bir arada sunuyor.

Dış tasarımı zarif ve modern. İç tasarımı rafine ve ergonomik. Tasarım ve Teknolojinin mükemmel birleşimi.

Özgür sürüş hissi

Özgür sürüş hissi

Adaptif Hız Kontrol Sistemi aracınızı belirlediğiniz hızda sürmenizi sağlar. Sistem sensörler yardımıyla önünüzde bir araç algılarsa güvenli takip mesafesini korumak üzere aracınızı yavaşlatacaktır. Tekrar yol açıldığında ise sistem otomatik olarak belirlediğiniz hıza geri dönecektir. Farkında olmadan şeritten çıkmanızı engellemeye yardımcı olan Şerit Takip Sistemiyle uzun yolculuklar artık çok daha keyifli ve güvenli.

Her iki teknolojinin en iyi özellikleri

Nereye seyahat ediyor olursanız olun Yeni Kuga şarj edilebilir (Plug-in) Hibrit sizin gideceğiniz yere her zamankinden daha verimli ulaşabilmeniz için iki güç kaynağı kullanır. Gelişmiş elektrikli güç aktarma sistemi kısa seyahatleri sıfır emisyonla tamamlamanıza imkan tanır ve sistemi elektrik prizine ulaştığınız her yerde kolayca şarj edebilirsiniz. Daha uzun seyahatler için 2.5L benzinli motor mesafe sınırını ortadan kaldırıyor ve istediğiniz kadar uzağa gidebilmenizi sağlıyor. Aynı zamanda bataryanın şarj edilmesine yardımcı oluyor. Her iki teknolojinin avantajlarını birleştiren şarj edilebilir (Plug-in) Hibrit seçeneği ile yüksek verimliliğe sahip olurken kesinlikle hiçbir özellikten taviz vermenize gerek kalmaz.

Her iki teknolojinin en iyi özellikleri
Yeni Kuga ile Sürekli Bağlı Kalın

Yeni Kuga ile Sürekli Bağlı Kalın

Yeni Kuga yolculuklarınızı bir üst seviyeye çıkaracak çok sayıda özelliği barındıran dahili FordPass Connect* modemle geliyor, On adede kadar cihaz için Wi-Fi** erişimi kullanabilirsiniz. Telefonunuzdaki yol bilgilerini doğrudan araç içindeki sisteme aktarıp ve yol boyunca gerçek zamanlı trafik güncellemelerine ulaşabilirsiniz. Gelişmiş uzaktan kumanda özellikleri, Yeni Kuga'nızı bulunduğunuz her yerden kontrol etmenizi ve izlemenizi sağlar; telefonunuzdan aracınızın yerini görebilir, aracınızın kapılarını açıp kilitleyebilir ve hatta soğuk günlerde aracınızı ısıtmak için motoru uzaktan çalıştırabilirsiniz.

Arka koltuklardaki hareket özgürlüğü ile geniş diz mesafesi ya da yükleme alnı

Yeni Kuga size sonsuz bir özgürlük veren ve her seyahate göre özelleştirilebilen yeni, dinamik iç tasarımıyla her şeye hazır olacak şekilde tasarlandı. Uzun yolculuklar için daha fazla bagaj alanı ve arka koltuklarda daha uzun diz mesafesi istemez misiniz? Arka koltuklar öne ve arkaya hareket ederek ihtiyaçlarınıza uyum sağlar, böylece yolculuklarınızda geniş diz mesafesine sahip olurken eşyalarınızı taşımak istediğinizde hiçbir sıkıntı çekmezsiniz.

Arka koltuklardaki hareket özgürlüğü ile geniş diz mesafesi ya da yükleme alnı

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi yetkili satıcılarımızdan alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.