YENİ FORD FOCUS

Hibrit araçların verimli dünyasına adım atın. Yeni Ford Focus, çarpıcı yeni tasarımı ve geleceğin teknolojisini taşıyan özellikleriyle şimdi her zamankinden daha iyi.

Bağlı kalın

Bağlı kalın

Yüksek çözünürlüklü 13.2”  dokunmatik ekran, doğal dil tanıma ile gelişmiş sesli kontrol yeni SYNC4’ün pek çok özelliğinden sadece birkaçı. Yeni Focus, Android Auto/Apple CarPlay ile akıllı telefonunuza kablosuz da bağlanarak her yolculuğu zahmetsiz hale getiriyor.

Daha konforlu ve verimli yolculuklar

Yeni Focus, EcoBoost hibrit motor gelişmiş PowerShift otomatik şanzıman seçeneğiyle sunuluyor. Yedi vitesli, çift kavramalı otomatik şanzıman; hibrit motorun elektrik destekli performansını tamamlayarak daha verimli ve rahat sürüş sağlamak için hassasiyetle geliştirildi

Daha konforlu ve verimli yolculuklar
Seçim sizin

Seçim sizin

Ford Focus Active ile sağlam ve pratik kullanımı, Titanium ile lüks konforu, ST-Line ile sportif sürüşü veya ST ile yüksek performansı tercih edebilirsiniz. Tercihiniz hangisi olursa olsun, Yeni Ford Focus’ta aradığınızı bulacaksınız.

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.