Güne Yeni Ford Fiesta'yla başlayın.

Baş döndürücü yeni dış tasarım, ikonik şehir otomobiline kompakt ve zarif bir hava katıyor. Yepyeni interaktif dijital gösterge paneli gibi geleceğin teknolojileri, daha verimli ve keyifli bir sürüş deneyimi yaşatıyor.

Gelişmiş Fiesta EcoBoost Hibrit Powershift seçenekleri, daha atik ve eğlenceli bir sürüş performansının yanında etkileyici yakıt verimliliği ve daha düşük CO2 emisyon değerleri sunuyor.

Spor araçlardan ilham alan Fiesta ST-Line serisinden Fiesta Titanium'un eşsiz konforuna ve Fiesta Active'in sağlam outdoor karakterine varana kadar... Beğeniniz için üretilen benzersiz model seçenekleri arasında sizin için mükemmel Yeni Ford Fiesta'nızı bulacaksınız..

Dijital Gösterge Paneli

Dijital Gösterge Paneli

Fiesta'nın yeni 12.3" dijital gösterge paneli, kolayca okunabilen simgeler kullanarak gerekli bilgileri yüksek çözünürlükte görmenizi sağlıyor. Navigasyon uyarıları dahil olmak üzere gösterilen bilgileri önceliklendirebilir, her bir sürücüsünün önceden ayarlı tercihlerini de kullanabilirsiniz.

Ecoboost Hibrit Powershift

EcoBoost Hibrit Powershift çift kavramalı ve yedi ileri bir şanzıman sistemi,1. CO2 emisyonlarını ve işletme maliyetlerini azaltmaya yardımcı oluyor. Daha fazla vites oranı, düşük ağırlıklı tasarım ve gelişmiş çift kavrama sistemi işbirliği yaparak yumuşak ve kusursuz vites değişimi sağlar. Yani Fiesta EcoBoost Hibrit opsiyonu özellikle şehir içindeki dur-kalk trafikte, daha verimli ve daha konforlu bir sürüş olanağı sunuyor.

Ecoboost Hibrit Powershift
ST- Vignale İç Tasarım

ST- Vignale İç Tasarım

12,3 inç dijital gösterge paneli ve kırmızı kontrast dikişler kullanılan eşsiz ön panel tasarımıyla Ford Fiesta ST-Line Vignale

Active Vignale İç Tasarım

Hayalinizdeki Ford modeliyle ilgili gerekli bilgileri aldıktan sonra test sürüşü randevusu oluşturabilir, geleceğin teknolojisini direksiyon başındayken birebir deneyimleyebilirsiniz.

Active Vignale İç Tasarım

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.