Kendinizi bize bırakabilir misiniz?​

Garantinizi uzatmak hiç bu kadar avantajlı olmamıştı! Size özel %20 indirimli FordGüvence fırsatı Ford yetkili servislerinde.
Son gün 31 Aralık 2020.

Müşteri katkılı FordGüvence, Ford’unuzu satın aldığınızda edindiğiniz üretici, imalat garantisinin geçerlilik süresi bittiğinde devreye giren bir güvence programıdır. FordGüvence paketiyle, aracınızın garanti süresinin paket içerikleri ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda uzatabilirsiniz. FordGüvence alışılagelmiş mekanik garanti uygulamalarına ek olarak, gelişen otomotiv teknolojisinde yeri ve önemi artan elektrik-elektronik sistemlerini de güvence altına almaktadır. Aracınız FordGüvence kapsamında imalat hatalarına karşılık oluşan mekanik ve veya elektrik/elektronik arızalarının sözleşmede belirtilen oranda karşılanmasını sağlar.
Araç bakım ve kontrolleri; Ford Otosan tarafından aracınızı güvenle kullanmanız için belirlenmiş kilometre veya sürelerde yaptırılması gerekmektedir. Aracın bakımlarının, bakım listesinde belirtilen kontrollere uygun yaptırılması ve tanımlı olan standartları sağlayan parça kullanılarak yaptırılması gerekmektedir. Araca ait bakımların zamanında ve araca uygun şekilde gerçekleştirilmesi durumunda ve satın aldığınız güvence paketine ait ek süre/ek kilometre (hangisi önce dolar ise) boyunca kapsam içerisindeki mekanik ve elektrik/elektronik parçalardaki imalat hataları için FordGüvence’niz geçerliliğini koruyacaktır. Alacağınız FordGüvence’nin kapsamı yol yardım hizmetlerini de kapsamaktadır. Böyle bir durumda 444 36 73 numaralı Ford Direkt Hattı’ndan Ford Aktif Yol Destek Asistanı (FAYDA)’e ulaşarak, araç çekilmesinden profesyonel sürücü servisine kadar birçok hizmetten yararlanabilirsiniz. Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olup Ford Güvence alımlarında hedef kitledeki müşteriye %20 indirim sunar. Ford Güvence satışı, önceki periyodik bakımlarını düzenli yaptıran ve baz garantisi halen devam eden araçlara yapılabilmektedir. (2016 Ekim ve sonrası satılan Binek araçlarda 4 yıl ya da 100.000 km hangisi önce dolarsa, ticari araçlarda ise 3 yıl sınırsız km baz garanti mevcuttur). Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ford Aktif Yol Destek Asistanı (FAYDA) hizmetleri ile ilgili detaylı bilgiyi garanti ve servis kılavuzundaki FordGüvence kısmında bulabilir veya Ford Otosan yetkili servislerinden ulaşılabilir. 
 

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.