Verimliliği artırmaya yardımcı olan küçük elektrikli motor.

Mild Hibrit araçlar birlikte çalışan güç kaynaklarına ihtiyaç duyar – geleneksel motor ve batarya ile çalışan elektrikli motor. Elektrikli motor araca gücü tek başına vermez, güç vermeye yardımcı olur ve aracın yakıt tüketimini azaltır. Yola çıkmak için aracınızı şarja takmak zorunda değilsiniz. Mild hibrit araçlar, fren yapılırken harcanan enerjiyi yakalayıp değerlendiren rejeneratif frenleme sistemiyle ve geleneksel motorla şarj edilebilir.  

Verimliliği artırmaya yardımcı olan küçük elektrikli motor.
Yakıt verimliliği

Yakıt verimliliği

Mild Hibrit güç aktarım sistemleri, sizin için elektrikli araç devrimine katılmanın daha daha düşük maliyetli bir yolu olabilir. Özellikle şehir içinde ve daha düşük hızlarla kısa yol yapan sürücüler için ideal bir seçenektir. Ford hem benzinli hem dizel Mild Hibrit güç aktarım sistemleri sunmaktadır. EcoBoost Hibrit 1.0 litrelik EcoBoost benzinli motoruyla Puma modeli için; en yeni Euro 6 dizel teknolojisini kullanan EcoBlue Hibrit ise Transit Custom ve Transit için tercih edilebilecek.

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.