SİZ İŞİNİZİ DÜŞÜNÜN DİYE, BİZ SİZİ DÜŞÜNDÜK.

Tüm binek ve tüm ticari (Transit Camlı Van Hariç) modellerimizde eşit ödemeli krediyle satın alımda, tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden %4 ya da Ford Options kredisiyle satın alımda tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden %6 kampanya desteğinden 31 Aralık 2019'a kadar yararlanıp, aklınızdaki Ford’a avantajlı ödeme seçenekleriyle sahip olmak için sizi Ford yetkili satıcılarına bekleriz.
 
Üstelik tüm otomobiller ve ticari araçlarda, Koçfinans’ta bireysel kredilere dosya masrafı yok. Ticari kredilere ise dosya masrafında %50 indirim var.

Diğer ticari araçlarımızdaki size özel kampanyalarımızı incelemek için tıklayınız.

Test Sürüşü için Tıklayın!

Belirtilen kampanya oranları tüm binek ve tüm ticari (Transit Camlı Van Hariç) ticari modellerimizde  perakende araç alımlarında geçerlidir. 31 Aralık 2019'a kadar geçerli kampanya kapsamında, Ford marka 0 km otomobillerde ve ticari araçlarda tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden Koçfinans eşit ödemeli kredi ile satın alım durumunda %4, Koçfinans Ford Options kredisi ile satın alım durumunda %6 kampanya desteği uygulanacaktır. Koçfinans’tan kredi alımında bireysel kredilerde dosya masrafı yoktur, ticari kredilerde ise dosya masrafında %50 indirim. Kredi başvurusunun kabulü ve reddedilmesine ilişkin nihai karar yetkisi finans partnerine aittir. Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya avantajları kitlesel kampanyalar ile birleştirilebilir, diğer kişiye özel kampanyalar ile birleştirilemez.
 

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi yetkili satıcılarımızdan alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.