Çalışanlarımız
          

Çalışanlarımız

                         

Ford sadece kendi tesislerinde yaklaşık 53.000 kişiye, ortak girişimleri ve muhtelif bağımsız işletmeleri eklendiğinde ise 67.000 civarında kişiye istihdam sağlamaktadır.

Tüm çalışanlarımızı başarımızın asıl kaynağı olarak görüyoruz. Çalışanlarımızın, daha iyi bir dünyaya katkıda bulunan harika ürünler yaratma vizyonumuzun hayata geçirilmesinde önemli bir rol oynadığının farkındayız.

Bu amaçla Ford, kayda değer öğrenme ve liderlik fırsatları sağlayarak çalışanların gelişimine odaklanmayı sürdürmektedir. Çeşitlilik ve topluma kabul girişimleri de, küresel çalışan tabanımızın farklı bakış açılarını ve değerlerini kucaklamamıza olanak tanımaktadır.

Ford'daki kariyerlerinde onlara destek ve yardım sağlarken çalışmalarını ödüllendiren bir ortam yaratmamız önemlidir. İşte bu nedenle, çalışanlarımızın memnuniyetini ve Ford Motor Company'nin bir parçası olarak değer verdikleri noktaları anlama konusunda aktif bir arayış içerisindeyiz.

Evet, iş gücümüzü bireyler bazında görevlendiriyoruz. Ancak aynı zamanda, becerikli ve motivasyonlu bir ekip geliştirmeye de odaklanıyoruz. Ford'un özünde bu yaklaşım yatmaktadır ve bu ekibe güvenli, saygılı ve aidiyet duygusu yaşatan bir ortam sağlanması daimi hedefimizdir.

                       

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.