Ford 1 Kasım Espor Yarışı Çekilişi Katılım Koşulları

 

 1. Bu yarışma Akpınar Mahallesi Hasan Basri Cad. No:2 34885 Sancaktepe-İstanbul adresinde mukim Ford Otomotiv San. A.Ş. tarafından Ahi Evran Caddesi No:21 Polaris Plaza Maslak-İstanbul adresinde mukim Teknik Motorspor Ltd. Şti. iş birliği ile düzenlenmektedir.
 2. Ford Türkiye web sitesi üzerinden gerçekleştirilecek olan kampanya 23.10.2020- 1.11.2020 (Saat: 01:00) tarihleri arasında Ford Otomotiv San. A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
 3. Yarışma tarihleri arasında Ford Türkiye web sitesi üzerinden https://www.ford.com.tr/e-spor sayfasında yer alan formu dolduran 3 kişi Ford Türkiye tarafından rastgele seçilerek, seçilen bir kişiye Logitech G29 Yarış Direksiyonu, ikinci bir kişiye Logitech G432 Oyuncu Kulaklığı, üçüncü talihliye ise Castrol Ford Team Türkiye tişörtü hediye edilecektir. Bu tişört aynı zamanda ilk iki ödülü almaya hak kazanan talihlilere de gönderilecektir.
 4. Bir kişi birden fazla kez form doldursa dahi tek çekiliş hakkı bulunmaktadır.
 5. 18 yaşından büyük ve ehliyeti olan herkes yarışmaya katılma hakkına sahiptir.
 6. Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, kampanyaya katılım koşullarına uyan herkes katılabilir.
 7. Kazanan kişilerin isimleri 16.11.2020 tarihinde açıklanacak olup kazanan kişilerle Çağrı Merkezi tarafından telefon ve e-posta ile iletişime geçilecektir.
 8. Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
 9. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
 10. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Ford Otomotiv San. A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
 11. Ford Otomotiv San. A.Ş.kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 12. Yarışma neticesinde kazananlar, isimlerinin Ford Otomotiv San. A.Ş. ye ait https://www.ford.com.tr/e-spor adresinden ulaşılabilecek Ford Türkiye Instagram sayfası ve aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
 13. Yarışma katılım koşullarını sağlayan ve ödül kazanan kişiler ile Çağrı Merkezi tarafından telefon ve e-posta üzerinden iletişime geçilecektir. Katılımcıların, hediye teslim adreslerini 23.11.2020 ‘ye kadar bildirmeleri şarttır. Yarışma katılım sırasında ve sonrasında eksik veya yanlış verilen iletişim bilgileri veya herhangi bir üçüncü parti hatası sebebiyle ödül ulaştırılamamasından Ford Otomotiv San. A.Ş. sorumlu değildir.
 14. Yarışmaya katılanlar işbu Yarışma Katılım Koşulları’nı okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılırlar. Ford Otomotiv San. A.Ş. Yarışma Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
 15. Katılımcıların yarışma şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Ford Otomotiv San. A.Ş tarafından yapılacaktır. Ford Otomotiv San. A.Ş bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
 16. Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Ford Otomotiv San. A.Ş.’nin türlü kayıtları esas alınacaktır.
 17. İşbu Yarışma Katılım Koşullarının herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
 18. Katılımcılar https://www.ford.com.tr/ford-deneyimi/kvk-aydinlatma-metni adresinde bulunan Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Bildirimi’ni okuyarak kabul etmiş sayılırlar.

Önemli Bilgi

 • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

 • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

 • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.