Evde Şarj

Evde Şarj

Hibrit veya elektrikli aracınızı evde şarj etmek, ihtiyaç duyduğunuz anda aracınızın hazır olmasını sağlamanın kolay ve etkili bir yolu. Aracınızı standart bir ev prizine bağlamanız ve şarj olmasını beklemeniz yeterli. Ev prizlerinin sunduğu gücün sınırlı olmasından dolayı aracınızın bataryasını şarj etmenin en hızlı yolu bu değil. Ama ek donanım gerektirmediği için plug-in aracınızı şarj etmenin uygun maliyetli ve son derece pratik bir yolu*. 
 
*Elektrikli araçların evde şarj edilmesiyle ilgili yerel elektrik mevzuatını ve şartlarını kontrol etmeniz kesinlikle önerilir. Sertifikalı bir elektrikçi tarafından evinizde ek güvenlik kontrolleri yapılması gerekebilir.

Halka Açık İstasyonlarda ve Varış Noktasında Şarj

Halka Açık İstasyonlarda ve Varış Noktasında Şarj

Tam Elektrikli ve Plug-in Hibrit araç portföyümüzden bir araç aldığınızda aracın teslimi sırasında halka açık şarj istasyonlarında kullanılabilecek standart şarj kabloları veriyoruz. Böylece Ford aracınızı Avrupa genelindeki 100.000’den fazla (ve sayısı her geçen gün artan) şarj noktasından dilediğinizde şarj edebilirsiniz. Halka açık istasyonlarda şarj sürelerini daha da hızlandırmak için tüm Tam Elektrikli arabalarımız ve vanlarımızda isteğe bağlı Yüksek Güç Şarj Kabloları da sunuluyor. 

Evde Daha Hızlı Şarj

Evde Daha Hızlı Şarj

Tam elektrikli veya plug-in hibrit aracınızı evde en hızlı şekilde şarj etmek mi istiyorsunuz? Ford çeşitli duvar şarj ünitesi seçenekleri bu sorunuza yanıt verebilir. Uzman iş ortaklarımızdan* birinin desteğiyle evinizde daha yüksek güçlü bir duvar şarj ünitesi kurulmasına yardımcı olabiliriz. Ford’un duvar şarj üniteleri normal prizlere kıyasla daha hızlı şarj olanağı sunarak tam elektrikli veya plug-in hibrit aracınızın ihtiyacınız olduğu an yeniden yola çıkmaya hazır olmasını sağlıyor. 

*Yerelleştirme için not: pazarın anlaşmalı olduğu şarj ünitesi tedarikçileri varsa burada belirtilebilir.

Halka Açık İstasyonlarda ve Varış Noktasında Şarj: IONITY

Halka Açık İstasyonlarda ve Varış Noktasında Şarj: IONITY

Ford aynı zamanda Avrupa’nın en hızlı büyüyen şarj ağlarından biri olan IONITY’nin kurucuları arasında yer alıyor. IONITY, Tam Elektrikli Ford sürücülerine pazar lideri şarj hızlarını indirimli fiyattan sunacak. IONITY Avrupa’daki 100. yüksek güç şarj istasyonunu açtığını Mayıs 2019’da iftiharla duyurdu. Bu, 2020 sonuna dek Avrupa çapında 400 IONITY yüksek güç şarj istasyonu açma hedefine doğru atılmış büyük bir adım.

IONITY: Hedefinize Ulaşın

IONITY: Hedefinize Ulaşın

Elektrik devrimi yalnızca araç teknolojisi ile sınırlı değil. Aynı zamanda uzun mesafeli yolculuklara enerji veren altyapıya da yatırım yapıyoruz. IONITY; Ford, BMW Grubu, Daimler ve Volkswagen Grubu (Audi ve Porsche dahil) arasında bir ortak girişimdir. Daha az şarj zamanı ile daha uzun yolculuklar yapmanıza yardımcı olmak üzere, birlikte Avrupa genelinde güvenilir, yüksek güçlü hızlı şarj ağı kuruyoruz.

Aracınızı Şarj Edin

Elektrikli taşıtınızı, gelişmiş kendi kendini şarj etme teknolojisinden, ev prizlerine takmaya kadar çeşitli şekillerde şarjlı tutabilirsiniz. Aracınızın veya minibüsünüzün şarjlı ve kullanıma hazır olduğundan nasıl emin olabileceğinizi videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz.

 

<%-DealerName%>

<% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

<%-todayClosingTime%> ' a kadar açık

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

<%-todayPartsClosingTime%> ' a kadar açık

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

<%-todayServiceClosingTime%> ' a kadar açık

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  YOL TARİFİ

  BAYİ DETAYI

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi yetkili satıcılarımızdan alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.