Konfor ve Rahatlık


          

                         


Akıllı teknolojilerin Ford’un DNA’sına ne kadar işlediğini keşfedin.

                       

Can sıkıcı ezik ve çizikleri önler

Dar park alanlarında kapınızı açarken yandaki araca çarpmak işten bile değil. Aracınızın kapısını açtığınızda ortaya çıkan koruyucu bariyer aracınızın ve yanındakilerin boyasının çizilmesini veya ezilmesini engelliyor.

Aradığınız sessizlik bu sistemde

Aktif Gürültü Kontrolü, gürültüyü kesen kulaklıklarınkine benzeyen bir teknolojiyle çalışır. Bu tür kulaklıklar dış sesleri tümüyle keserken Aktif Gürültü Kontrolü daha seçicidir.

Anahtarsız girişle hayat daha kolay

Siz aracınıza yaklaşırken Ford KeyFree Sistemi anahtarlığınız cebinizde veya çantanızda bile olsa varlığını algılar. Kapıların kilidi açılır ve koltuğunuza oturduğunuzda kontak anahtarına gerek kalmaz.

Bagajı el değmeden zahmetsizce açın ve kapayın

Elleriniz doluysa ve aracınız KeyFree anahtarlığınızın yakınlığını algılarsa tek yapmanız gereken ayağınızı arka tamponun altında hareket ettirmek.

Daha fazla destekli ve masaj özellikli koltuklar

Aktif Masaj Hareketli Konturlu Koltuk büyük olasılıkla oturabileceğiniz en akıllı koltuk. Daha kişisel oturuş için 10 yönde ayarlanabilen koltuk ısıtma ve soğutma işlevleriyle daha fazla konfor sunuyor. 

MyKey® ile kaygısız araç paylaşımı

Bu teknoloji maksimum hızı sınırlama, emniyet kemeri hatırlatıcısı ayarlama ve hatta isterseniz ses sisteminin seviyesini kontrol etme gibi işlemleri mümkün kılıyor. Aracınızı bir arkadaşınıza veya aile üyenize ödünç verdiğinizde içinizin rahat etmesi için tasarlanan Ford MyKey® kullanım kolaylığıyla fark yaratıyor.