Ford Sürüş Akademisi
Tehlikeler Yolda Böyle Görünmez

Tehlikeler Yolda Böyle Görünmez

Otomobil kullanmak kolay, asıl ustalık güvenli sürüşte.
14-15 Kasım tarihlerinde, 
İTÜ Ayazağa Kampüsü'nde yapılacak olan,
Ford Sürüş Akademisi’ne ücretsiz katılın,
Ford uzmanlarından güvenli sürüş tekniklerini öğrenin; otomobilinizi güvenle kullanın.

Ehliyetinize mi güvenmek istersiniz, kendinize mi?

"Ehliyet yetmez, işin püf noktalarını da öğrenmeliyim" diyorsanız siz de Ford Sürüş Akademisi (Ford Driving Skill For Life) deneyimini yaşayın.

18-24 yaş arasındaki gençlere güvenli sürüş tekniklerini öğretmeyi amaçlayan Ford Sürüş Akademisi etkinliği ilk olarak 2003 yılında Kuzey Amerika’da başladı.

Avrupa ile birlikte 2015 yılından bu yana ülkemizde de düzenlenen ve Ford Motorsport Türkiye’nin şampiyon ralli pilotları ile ileri sürüş teknikleri konusunda uzman eğitmenlerimiz eşliğinde yapılan bu eşsiz deneyim sayesinde güvenli sürüş tekniklerinin inceliklerini öğrenin, trafikte kendinize daha çok güvenin.

Globalde 2003’den bu yana 500.000'den fazla kişiye güvenli sürüş tekniklerini uygulamalı olarak aktaran bu keyifli etkinliğin bir parçası olmak, Ford Motorsports Türkiye Ralli Takımı'nın şampiyon pilotları ile tanışarak güvenli sürüş tekniklerini öğrenmek istiyorsanız web sitemiz ve sosyal medya kanallarımızdan bizi takip etmeye devam edin.

Son olarak İstanbul Teknik Üniversitesi Maslak Ayazağa kampüsünde 09 - 10 Mayıs 2018 tarihlerinde yapılan ve 300’den fazla kişinin katıldığı etkinliğe ait görsellere galeri bölümünden ulaşabilirsiniz.

#FordDSFL

Ford Sürüş Akademisi etkinliklerimizden haberdar olmak için tıklayın.

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.