Ford Courier jant kampanyasıyla sonbahara avantajlı bir giriş yapın.

Yepyeni jantlarla sonbahara şık bir giriş yapmaya ne dersiniz? Üstelik %20 indirimli! 30 Eylül tarihine kadar Ford Courier jant kampanyamızla 15” / 16” alüminyum alaşım jantlara %20 indirimle sahip olabilir, sonbahara avantajlı bir şekilde merhaba diyebilirsiniz.
 

  • 16’’ Alüminyum jantlar 1.592 TL yerine 1.274 TL. (KDV Dahil)
  • 15’’  Alüminyum jantlar 1.539 TL yerine 1.231 TL. (KDV Dahil)

 

Kampanya, Ford Courier araçların 15" 5 kollu tasarım, gümüş ve 16" 7 x 2 kollu tasarım, gümüş jantlarında (ET76   1K007    BB      N  ve  ET76   1K007    AB      N nolu parçalarda) geçerlidir. İlgili kampanya, başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. Fiyatlara KDV dahil olup, işçilik dahil değildir. Belirtilen fiyatlar, 30 Eylül 2021 tarihine kadar, kampanyaya dahil olan Ford yetkili servislerinde geçerlidir. Servisler kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilir. Ford Otomotiv San. A.Ş. belirtilen kampanyaları önceden haber vermeksizin sonlandırma, tekrarlama, uzatma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanyalarla ilgili yapacağı değişikliklerden sorumlu tutulamaz.

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.