Bağlanabilirlik

Bağlanabilirlik

Bağlantılı teknolojinin bir Ford'a sahip olmayı nasıl her zamankinden daha iyi hale getirdiğini keşfedin.

Aracınıza bağlı kalın

Aracınıza bağlı kalın

FordPass Connect aracınızdayken evinizdeymiş gibi bağlı kalmanızı sağlar. Teknoloji, FordPass uygulamasıyla eşleştirildiğinde daha da güçlü hale gelen bir dizi bağlanabilirlik özelliğinin kilidini açar.

Navigasyon özellikli SYNC 3

Navigasyon özellikli SYNC 3 sistemi sesinizle veya birleştirme ve kaydırma hareketleriyle sezgisel dokunmatik ekrandan kumanda edilebiliyor. İleri düzeyde sezgisel ve kullanımı kolay sistemde destinasyon tek hareketle girilebiliyor. Ayrıca sadece “acıktım” gibi basit ses komutlarıyla çevredeki restoranların (veya diğer ilgi alanlarının) listesini görebiliyorsunuz.

Navigasyon özellikli SYNC 3
Tüm trafik kontrolünüzde

Tüm trafik kontrolünüzde

Aracınızda SYNC 3 ve bir FordPass Connect modem varsa Canlı Trafik işlevi entegre navigasyon sisteminizi kesintisiz güncelleyerek en son trafik bilgilerini almanızı sağlıyor. Trafik yoğunluğu, kazalar, yol çalışmaları ve daha fazlası 7/24 izleniyor.

Yerel Tehlike Bilgilendirmesi

Ford'unuz diğer bağlantılı araçlardan alınan veri akışıyla tehlikeleri henüz görülmeden önce fark edebilir. Diğer araçların davranışlarına dayanarak yol çalışmaları veya trafik sıkışıklığı gibi sorunları tespit eder ve SYNC ekranında gösterilen bir bildirimle sürücüyü ne olduğu hakkında bilgilendirir.

Yerel Tehlike Bilgilendirmesi

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.