Size yeni bir servis deneyimi ve ücretsiz yaz kontrolü sunuyoruz.


Üstelik KDV dahil 699 TL ve üzeri servis harcamalarınıza size özel 200 TL indirime ilave olarak kamp sandalyesi de hediye!
Siz de 31 Temmuz’a kadar Ford yetkili servislerine gelin, avantajlardan faydalanın.


 

Kampanya 8 Haziran - 31 Temmuz 2020 tarihleri arasında kampanyaya katılan Ford Yetkili Servislerinde geçerli olup; Tüm binek, orta ve hafif ticari araçları kapsamaktadır. Filo müşterileri dahil değildir. 200 TL hediye çeki kullanılarak yapılacak servis ve mekanik hizmetlerinde, ücretsiz kamp sandalyesi hediyesi kazanmak için minimum harcama tutarı 699 TL'dir. Kampanya süresince her araç 1 kere faydalanabilir. Ücretsiz Kontrol sırasında çıkabilecek bulgulara dair parça ve işçilikler kampanya dahilinde değildir ve araç/müşterinin mevcut sadakat indirimi kullanılarak hizmet alınabilir. Belirtilen KDV dahil 199 TL’lik klima gazı dolumu kampanyası R134A klima gazlarında geçerlidir. Transit split tipi klimalarda geçerli değildir. Klima dezenfektan ve ozon uygulamasına işçilik dahildir. Klima dezenfektanı ve ozonla temizlik uygulamasının etkinliği için polen filtresinin değişimi tavsiye edilir. Lastik kampanyası sadece Ford marka araçlarda, Michelin, Bridgestone, Lassa ve Continental lastikler geçerlidir. Belirtilen fiyatlar tavsiye edilen kampanyalı satış fiyatlarıdır. Servisler kendi takdirlerinde ilave indirim uygulayabilirler. Belirtilen kampanyalar başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.  Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

HEMEN RANDEVU AL

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.