Transit’ine iyi bakan, işine de iyi bakar.

İşinizi ileri taşıyan Ford Transit'inizin bakım kampanyası ile kazanç Ford yetkili servislerinde.
 
Bakım kampanyası kapsamında; işçilik de dahil olmak üzere motor yağı, yağ, yakıt ve hava filtresi değişimi;
2006 – 2011 model yılları arası Transit'iniz için 499 TL'den başlayan fiyatlarla, 2011 – 2016 model yılları arası Transit'iniz için 669 TL'den başlayan fiyatlarla.  
 
31 Aralık 2020​ tarihine kadar bir Ford Yetkili Servisi'ne gelin,
bakım kampanyasından faydalanın.1

HEMEN RANDEVU AL

Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir. Belirtilen fiyatlara KDV dahildir. 499 TL fiyat, 2011 yılına kadar üretilen 2.4L motor hacmine ve 7L karter hacmine sahip,  669 TL fiyat ise 2011 yılı ila 2016 yılları arasında üretilen 2.2L motor hacmine ve 10,1L karter hacmine sahip Duratorq TDCI arkadan çeker Transit araçlar için  geçerlidir. 2017 yılı ve sonrası üretilen 2.2L Duratorq Transit araçlar için geçerli olan bakım fiyatları hakkında yetkili servislerden bilgi alınabilir. 2011 yılı öncesi üretilen, farklı karter hacmine sahip diğer Duratorq TDCI motorlar için bakım ücretine ilave yağ bedeli eklenir. Transit bakım kampanyasında uygulananan indirim, diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.Belirtilen fiyatlar kampanyaya katılan Ford Yetkili servislerinde geçerlidir. Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi yetkili satıcılarımızdan alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.