BİZE DESTEK OLAN SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZA MEKANİK İŞLEMLERDE KOLAYLIK SAĞLADIK.

Bu dönemde canla başla çalışan tüm Ford sahibi sağlık çalışanlarına, yetkili servislerimizde yapılacak mekanik servis işlemlerinde, %35 indirim yaptık.

 ÜSTELİK SAĞLIK ÇALIŞANLARININ YETKİLİ SERVİSLERE GELMELERİNE GEREK YOK.

Hemen 444 FORD’u (3673) arayın, kapıdan al kapıya teslim servis hizmetiyle biz gelelim, Ford’unuzu alalım. Bakımlı ve dezenfekte bir şekilde kapınıza geri getirelim. Kapıdan al kapıya teslim servis hizmeti hakkında daha detaylı bilgi için tıklayın.
 

Kampanya Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. tarafından sisteme tanımlanan ruhsat sahibi sağlık sektörü çalışanlarının araçlarda geçerlidir. Sağlık çalışanı olduğunu ibraz eden müşterilerimiz kampanyadan yararlanabilir. Kampanya sadece mekanik iş emirlerinde geçerlidir. Hasar – kaporta işlemi ve lastik alımlarında geçerli değildir. Belirtilen indirim 31 Mayıs 2020 tarihine kadar kampanyaya dahil olan Ford yetkili servislerinde geçerlidir. Servisler kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilirler. Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi yetkili satıcılarımızdan alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.