SİZE YENİ BİR SERVİS DENEYİMİ VE 
PERİYODİK MUAYENE ÖNCESİ ÜCRETSİZ KONTROL SUNUYORUZ.
 

Siz de periyodik muayene öncesi Ford yetkili servislerine gelin; uzmanlarımız aracınızı ücretsiz ve eksiksiz bir şekilde incelesin, olası bir ek bulguda muayene parçalarında ve işçilikte %25’ten başlayan indirimden yararlanın.*

HEMEN RANDEVU AL

*Kampanya 29 Mayıs – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında kampanyaya katılan Ford yetkili servislerinde geçerli olup; muayene tarihi 3 Nisan - 13 Ağustos 2020 tarihleri arasında olan tüm binek, orta ve hafif ticari araçları kapsamaktadır. Filo müşterileri dahil değildir. Kampanya süresince her araç 1 kere faydalanabilir. Ücretsiz Kontrol sırasında çıkabilecek bulgulara dair parça ve işçilikler %25’ten başlayarak araç yaşına göre %35’e varan indirimlerle yapılacaktır. Kampanya Ücretsiz Yaz Kontrolleri Kampanyası ile birleştirilebilir. Ücretsiz kamp sandalyesi hediyesi KDV dahil 449 TL ve üzeri mekanik işlemlerde geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Servisler kendi takdirlerinde ilave indirim uygulayabilirler. Belirtilen kampanyalar başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.  Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.