Size yeni bir servis deneyimi ile birlikte indirimli klima dezenfektanı ve gaz değişimi sunuyoruz.

 

Tüm araçlarda klima dezenfektanı KDV dahil 89TL!
3 yaş ve üzeri araçlarda klima gazı değişimi KDV dahil 110TL!
Siz de 31 Temmuz’a kadar Ford yetkili servislerine gelin, ücretsiz yaz kontrolü yaptırın, indirimi klima dezenfektanı ve gaz değişiminden yararlanın, yazın tadını doyasıya çıkarın. 

HEMEN RANDEVU AL

Kampanya 8 Haziran - 15 Ağustos 2020 tarihleri arasında kampanyaya katılan Ford Yetkili Servislerinde geçerli olup; Tüm binek, orta ve hafif ticari araçları kapsamaktadır. Filo müşterileri dahil değildir. Ücretsiz kamp sandalyesi hediyesi KDV dahil 449 TL ve üzeri mekanik işlemlerde geçerlidir. Kampanya süresince her araç 1 kere faydalanabilir. Ücretsiz Kontrol sırasında çıkabilecek bulgulara dair parça ve işçilikler kampanya dahilinde değildir ve araç/müşterinin mevcut sadakat indirimi kullanılarak hizmet alınabilir. Belirtilen KDV dahil 199 TL’lik klima gazı dolumu kampanyası R134A klima gazlarında geçerlidir. Transit split tipi klimalarda geçerli değildir. Klima dezenfektan ve ozon uygulamasına işçilik dahildir. Klima dezenfektanı ve ozonla temizlik uygulamasının etkinliği için polen filtresinin değişimi tavsiye edilir. Lastik kampanyası sadece Ford marka araçlarda, Michelin, Bridgestone, Lassa ve Continental lastikler geçerlidir. Belirtilen fiyatlar tavsiye edilen kampanyalı satış fiyatlarıdır. Servisler kendi takdirlerinde ilave indirim uygulayabilirler. Belirtilen kampanyalar başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.  Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.