AKÜNÜN DE UYGUN FİYATLISI
FORD YETKİLİ SERVİSLERİNDE!

 

Siz de 30 Mart’a kadar Ford Yetkili Servislerine gelin akü kampanyasından yararlanın. Aracınızın aküsünü yüksek performanslı akü ile değiştirip yolunuza devam edin.

Bu kampanya özelinde yüksek performanslı aküyü KDV dahil 950 TL yerine 534 TL’ye değiştirin.

 

Servis Randevusu Alın!

Kampanyadan yararlanabilecek araçlar sisteme tanımlanmıştır ve sisteme tanımlı olmayan araçlarda geçerli değildir. Akü değişimi dışında talep edilen yedek parça ve işçilikler mevcut fiyatlarından faturaya eklenecektir. Akü değişim kampanyası Ford Otosan tarafından düzenlenmiş olup Ford Otosan ve Ford yetkili servislerimiz ile ortaklaşa uygulanmaktadır. Tanımlı olan fiyat tavsiye fiyat olup başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. Fiyatlara KDV dahildir. Belirtilen fiyatlar, 30 Mart 2020 tarihine kadar geçerli olup,  kampanyaya dahil olan Ford yetkili servislerinde geçerlidir. Servisler kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilir. Ford Otomotiv San. A.Ş. belirtilen kampanyaları önceden haber vermeksizin sonlandırma, tekrarlama, uzatma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanyalarla ilgili yapacağı değişikliklerden sorumlu tutulamaz.

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.