19 Mayıs Gençlik ve Spor Yarışı! #EvdeYarış

 

#EvdeYarış Heyecanını 19 Mayıs’ta Ford Türkiye ile Yaşamaya Hazır mısın?

5 ralli pilotu ile 5 e-sporcunun kıyasıya mücadelesi Serhan Acar’ın müthiş anlatımı ve Yiğit Tezcan’ın yorumları ile 19 Mayıs’ta Ford Türkiye YouTube kanalında!

19 Mayıs Gençlik ve Spor Yarışı

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nda, tamamen sanal ortamda düzenlenen “19 Mayıs Gençlik ve Spor Yarışı” ile, Türkiye’nin en yüksek kaliteli dijital motor sporları canlı yayınını gerçekleştiriyoruz.

5 ralli pilotunun sanal ortamda 5 e-sporcu ile kıyasıya mücadele edeceği bu heyecan dolu yarışa Serhan Acar’ın muhteşem anlatımı ve Yiğit Tezcan’ın yorumları eşlik ediyor.

Gerçek hayattaki sürüş deneyimini neredeyse birebir simüle edebilen sim racing (sanal yarış) oyunlarının yer aldığı iRacing platformunda gerçekleşecek bu kıyasıya mücadele, Ford Fiesta’lar ile Rallycross yarış tipinde start verecek ve yarışta Castrol Ford Team Türkiye ralli takımımızın pilotları Murat Bostancı, Ali Türkkan, Ümit Can Özdemir, Emre Hasbay ve Can Sarıhan; E-Spor oyuncuları Mervan Tepelioğlu, Buğra Akpınar, Atakan Tarkan, Ozan Ülkügil ve Emir Aşarı ile mücadele edecek.

Spor ve gençliğe armağan edilen milli bayramımız 19 Mayıs’ı da kutlayacak olan etkinlik kapsamında özel bir sanal kortej de gerçekleştirilecek. Hem özel kortej yayınını hem de bu heyecanlı motor sporu yarışını Ford Türkiye YouTube kanalından 19 Mayıs günü saat 16.00’da canlı izleyebilirsiniz.

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi yetkili satıcılarımızdan alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.