Transit Van
Her Alanda Profesyonel : Ford Transit Van

İş yaşamında sıkça kullanılan bir söz ‘ilk izlenim için ikinci bir şans yoktur.’ der. İyi bir izlenim bırakmanın en iyi yollarından biri de, gideceğiniz yere bol ödüllü Transit Van’ınızda, şık bir tarzla ulaşmaktır. Transit Van artık o kadar iyi tanınmaktadır ki birçok dilde ‘ticaret’ yerine kullanılmaktadır.

Tasarımı, tarzı, özellikleri ve sunduğu sürüş deneyimi bir araya gelerek, Transit Van’ı olağanüstü bir araç haline getirmektedir. Transit Van’ın dinamik ve modern çizgileri, dış görünüşünden başlayarak, profesyonel yaklaşımınızı hissettirmenize yardımcı olur. En son teknolojiyle donatılmış, geniş ve rahat iç hacmi, işinizi keyif alarak yapmanızı sağlar. Ford Transit Panelvan aracın farklı motor ve şanzıman modelleri, iş temponuzun gerektirdiği her türlü güçlüğün üstesinden gelmek üzere tasarlanmıştır.

Gövde Tasarımı
Tam anlamıyla güvenli, güçlü ve modern tasarım. Şimdi gümüş rengi ön ızgarasıyla daha şık.
İç Tasarım
Kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde geliştirilen ergonomik iç tasarım.
Yenilikçi Saklama Bölmesi
İşinizin gerektirdiği eşyaları güvenle saklayabilirsiniz.
Ön Konsola Entegre Vites Kolu
Daha akıcı ve kolay vites geçişleri için kendiliğinden ellerinizle buluşur.
Sürüş güvenliği
Koşullar ne olursa olsun, kontrol her zaman sizde.
Klima Kontrolü
Hava koşulları ne olursa olsun, konforlu bir yolculuk için.
Net Görüş Paketi
Net Görüş paketi, geceleri ya da soğuk, yağmurlu ve sisli havalarda daha güvenli bir sürüş için size yardımcı olur.
Bluetooth® logosu
Bluetooth® ve Türkçe Sesli Kontrol Sistemi
Aracın farklı fonksiyonlarını sesinizle kontrol ederek kullanabilirsiniz.
Yokuş Kalkış Destek Sistemi
Yokuş Kalkış Destek Sistemi (HLA), yokuşta kalkarken aracınızın geri kaymasını engeller. Aracınız hareketsiz durumdayken, ayağınızı fren pedalından çektiğiniz zaman, sistem fren gücünü devrede tutarak aracın güvenle hareket etmesini sağlar.
Gövde Tasarımı
Ford Transit Panelvan’a hangi açıdan bakarsanız bakın, güçlü ve modern tasarımı ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak özelliklere sahiptir. Karşıdan bakıldığında, üç çubuklu ızgara ve aracın sahip olduğu mirası gururla taşıyan oval Ford amblemi ile yanlardaki büyük ön farlar görülür. Ancak tasarım anlayışının özünde, Ford Transit Van’ın cesur ve modern dış görünüşü, her açıdan güvenlik sağlayacak şekilde güçlendirilmiştir.
Transit Van Kısa Şasi
 
Transit Van Orta Şasi
 
Transit Van Uzun Şasi
 
Transit Van Ekstra Uzun Şasi
 
Gelecek Sorumluluğu
Artık, araç ve parçalarının büyük bölümü (%95’e kadar) başka araçlarda ya da başka üretim süreçlerinde yeniden kullanılabilmektedir. Çevreye yaptığımız etkiyi azaltmanın yollarını bulmak için sürekli çaba göstermekteyiz. Araçların tümünde bulunan son derece etkili ses yalıtımı, kullanılmış kot pantolon ve döşeme kumaşlarıyla yapılmaktadır.
Daha da düşük emisyon salınımı
Yeni Global Duratorq Motorlu Transit şimdi emisyonlarda %40’a varan azalma sağlıyor.
 
AddThis