Ticaretin Zorlu Yolları Böyle Konfor Görmedi!
Ford’un kompakt ve dayanıklı Transit Connect Van aracı, dış görünüşüyle de ticareti simgeliyor. Yeni, şık ve cesur dış tasarımının altında, daha geniş Transit Connect Van araçların özenle geliştirilmiş mühendislik standartları aynen korunuyor.

İç mekan  tasarımı daha çekici olmanın yanında, binek araç konforunu da sağlıyor. Yeni tasarımıyla ve Euro 5 emisyon seviyesine sahip motoruyla Transit Connect Van, Hafif Ticari Araç segmentinde eşi bulunmayan rahatlıkta bir ortam sunuyor. Gelişmiş ve modern ön konsolu, yepyeni özelliklerle dolu. Ani fren yaptığınız zaman arkanızdan gelen araçların sürücülerini uyaran otomatik tehlike uyarı ışıkları gibi akıllı teknolojilere de yer veren araç, yoldaki bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyor.
Yük Bölümü
Entegre, DIN uyumlu sabitleme bağlantıları, taşıyabileceğiniz yük kapasitesini en üst düzeye çıkaracak şekilde tasarlandı.
Tamamen Katlanabilen Yolcu Koltuğu
Uzun ve yerleştirilmesi zor eşyaların taşınması için sağlanan kolaylıklardan biri.
Yan Sürgülü Kapılar
Dilerseniz, tek ya da çift taraflı yan sürgülü kapıları bulunan modellerden birini seçebilirsiniz. Yük bölümünün her köşesine rahatça ulaşmanızı sağlamak amacıyla tasarlanan bu seçenek aynı zamanda dar alanlarda yük indirirken, aracınıza ya da çevrenizdekilere zarar gelmesini de önlüyor.
Şık ve Kompakt
İş yaşamında ilk izlenim çok önemlidir. İlk adımınızı Transit Connect Van ile atın, işinize doğru yerden başlayın. Bu şık ve kompakt aracın kısa ve uzun şasi uzunluguna sahip iki modeli bulunuyor. Düz zeminli yük bölümü sayesinde, her iki model de azami iç hacim kapasitesi sunuyor. İsteğe bağlı olarak seçebileceğiniz göz alıcı gövde renkleri, çağdaş görünüme sahip çamurlukları, modern dış tasarımı ise tamponlarda sunulan gövde rengi opsiyon seçenekleriyle tamamlanıyor.
Odd logo
2010 Yılında Türkiye’de Hafif Ticari Araç Segmentinin En Çok Satılan Modeli
Transit Connect Kombi 2010 yılı sonu Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) verilerine göre Türkiye’de hafif ticari araç segmentinde en çok satılan araç modeli ödülünü kazanarak başarılarına bir yenisini daha ekledi.
Dayanıklılık ve sağlamlılığının yanısıra sunduğu donanım ve konfor özellikleri Transit Connecti sınıfının lideri yapan başlıca özellikler.
2010 Kuzey Amerika Yılın Ticari Aracı
2002 yılından bu yana Ford Otosan Gölcük fabrikasında üretilen Transit Connect, 2009 Mayıs ayında Amerika’ya da ihraç edilmeye başlanarak Türkiye’nin haklı gururu olmuştu. Güçlü, dayanıklı, fonksiyonel yapısı ve düşük yakıt tüketimi ile Amerikalı tüketicilerin büyük beğenisi kazanan Transit Connect 2010 yılı içerisinde Amerika’da üç ödül birden alarak kalitesini bir kez daha kanıtladı.
Üretilmeye başlandığı yıldan itibaren Türkiye ve Avrupa’da “Van of The Year” başta olmak üzere pek çok ödül kazanan Transit Connect, Amerika’nın en prestijli ödüllerinden olan Detroit News, Popular Mechanics Dergisi ve Kelly Blue Book Yılın aracı ödüllerini alarak ödüle doymadığını gösterdi.
Türkiye’de üretilip Amerika’ya ihraç edilen ilk araç olma özelliğini taşıyan Transit Connect, 2010 yılında ayrıca Truck Trend dergisi ve 50 Amerikalı gazetecinin juri üyeliği yaptığı Kuzey Amerika’nın en prestijli ödüllerinden biri olan Kuzey Amerika Yılın Ticari Aracı (North American Truck of the Year) ödülünü de kazanarak başarısını perçinledi.  
Gelecek Sorumluluğu
Çevre üzerindeki etkimizi azaltmanın yollarını bulmak için sürekli çaba gösteriyoruz. Hemen hemen bütün araçlar ve parçaları (%95’e kadar), diğer araçlarda ya da başka süreçlerde kullanılabiliyor. Araçlarda ses yalıtımı, geri dönüşümlü malzemelerle sağlanıyor.
 
AddThis
Transit Connect Van icon Transit Connect Van’ın Dış Tasarımı icon Transit Connect Van’ın İç Tasarımı icon Transit Connect Van’ın Dış Tasarımı icon Transit Connect Van’ın Dış Tasarımı icon