Transit Connect Kombi GLX iç tasarım
İç Tasarım
Binek araçların iç konfor ve rahatlığını , Transit Connect Kombinin tasarımına özenle taşıdık. Herşey kendinizi, evinizdeki kadar rahat hissetmeniz için! 


Pratik Saklama Bölmeleri
Kullanışlı saklama alanları arasında ön yolcu koltuğu altındaki çekmece ile kalemler, bozuk paralar ve diğer küçük öğeler için kullanılabilecek orta konsol çekmecesi gösterilebilir. İkinci sıra koltuklar, 2/3 parçalı olarak  ayrılabilmektedir ve tamamen ileri katlanarak ya da dik konuma getirilerek daha fazla alan elde edilebilmektedir. Tavanda bulunan yük bölmesi lambası sayesinde karanlık ortamlarda daha rahat görüş sağlayabilirsiniz. Ayrıca taşıdıklarınızın dışarıdan  görülmemesi için bagaj bölmesinde kullanabileceğiniz bir sürgülü bagaj örtüsü ayarlanabilir file sistemi ile birlikte bulunmaktadır. (GLX serisinde standart olarak sunulmaktadır)
Esnek Koltuk Düzeni
Tüm koltuklarda, daha fazla konfor ve güvenlik için kafalıklar bulunurken, ikinci sıra koltuklarda, çocuk koltuklarının takılmasını sağlayan ISOFIX sabitleme noktaları yer almaktadır. İkinci sıra koltuklar 2/3 ayrılabilmekte ve ileriye doğru katlanabilmekte ya da dik konuma getirilebilmektedir. Bu sayede tüm araç modelleri, yolcuları ve bagajlarını rahatça taşımanız için gereken esnekliği sağlamaktadır.
Ergonomik Tasarım
Şık ve ergonomik gösterge paneli, direksiyondan kumanda ile birlikte tüm  ses ayarlarını kullanımı kolaylaştırarak parmaklarınızın ucuna getiriyor.
Eğlence
Connect Kombi’de çalınmaya karşı 'şifreli' koruma sistemi ve çıkartılabilir kontrol paneli içeren yüksek kaliteli 6000 RDS EON AM/FM stereo radyo/CD  çalar standart olarak sunulmaktadır. Direksiyonda yer alan kumanda sistemi sayesinde kontrolü parmaklarınızın ucunda hissedecek, daha konforlu ve güvenli yolculuklar yapabileceksiniz.
Müzik Çalar Girişi
Sevdiğiniz şarkılar artık hep yanınızda. Taşınabilir müzik çalarınız, yardımcı bir  Aux girişi sayesinde kolayca müzik sistemine bağlanabilmektedir.
Otomatik Kararan İç Dikiz Aynası ve Otomatik Yanan Ön Farlar
Otomatik kararan iç dikiz aynası seçeneğiyle geceleri daha güvenli yolculuklar yapacaksınız. Ayrıca otomatik yanan ön farlar, far kontrol ayarı 'Auto' yapıldığında devreye girer ve dış aydınlık seviyesi önceden belirlenmiş bir seviyenin altına düştüğünde otomatik olarak yanar.
Yağmur Sensörlü Silecekler
Opsiyonel olarak sunulan silecek kolu 'Auto' konumuna getirildiğindeön camın ortasına yerleştirilmiş bir algılayıcı yağmurun yağdığını tespit edip ön silecekleri otomatik olarak devreye sokar. yağmur sensörlü silecekler ve otomatik yanan ön farlar, gündüz ya da gece, hava koşulları nasıl olursa olsun yolu daha iyi görmenizi sağlar.
Bluetooth® logosu
Bluetooth® ve Türkçe Sesli Kontrol Sistemi
Opsiyonel Bluetooth®* hands-free telefon özelliği sayesinde, arama yapmak ya da aramaları yanıtlamak için Türkçe sesli komutları kullanabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz radyo kanalını veya CD çalarınızdaki CD’den istediğiniz sıradaki şarkıyı sesli komutlarla dinleyebilirsiniz.

* Bluetooth® sözcüğü ve logoları, Bluetooth SIG, Inc.'e aittir ve bu markalar Ford Motor Company ve bağlı şirketleri tarafından lisanslı olarak kullanılmaktadır. Diğer ticari markalar ve ticari adlar ilgili sahiplerine aittir.
Transit Connect Kombi koltukları
Çok Yönlü Kullanım Alanı
Transit Connect Kombi’nin iç hacmi, yolcular, bagaj ve yükler için çok farklı şekillerde kolayca düzenlenebilir. 2/3 katlanabilen arka koltuklar (açılma kilitli), iki tarafta sürgülü kapıları ve 90 ya da 172 dereceye sabitlenebilen arka kapıları sayesinde elde edilen çok yönlü kullanım olanağı, her kullanım tarzı için mükemmel bir tercih olmasını sağlar. İkinci sıra koltukları ileri katladığınızda, uzun şasi modelinde 3,1 metreküp, kısa şasi modelinde 2,3 metreküp yükleme hacmi elde edebilirsiniz. Aracınızın içinin düzenli kalması için çeşitli saklama bölmelerinin yanı sıra bozuk para, kalem ve benzeri küçük eşyalar için iki bardak tutuculu bir orta konsol bulunmaktadır. 
 
AddThis

Multimedya

Transit Connect Kombi GLX iç tasarım icon Transit Connect Kombi yaşam tarzı icon Transit Connect Kombi iç özellikleri icon Transit Connect Kombi yaşam tarzı icon Transit Connect Kombi iç tasarımı icon Transit Connect Kombi yaşam tarzı icon Transit Connect Kombi'nin İç Tasarımı icon