Ticaretin Zorlu Yolları Böyle Konfor Görmedi!
Taşımanız gereken yük sıradan bir araç için fazlaysa ve binek araç konforu arıyorsanız Transit Connect Kombi tam size göre.
Bu şık araç, ticari araçlarımızın yüksek standartlarından ödün verilmeyerek üretilmiştir. Bu nedenle güçlü ve dayanıklı olduğu kadar da çeviktir. Aynı zamanda üstün iç tasarım özellikleri sayesinde üst düzey bir binek arabadan bekleyeceğiniz tüm konforu sunmaktadır.

Euro 5 emisyon seviyesine sahip üç farklı dizel motor seçeneğiyle sunulan Transit Connect Kombi’nin ideal bir güç ve yakıt ekonomisi dengesi sunduğunu göreceksiniz.
Dış Tasarım
Modern stili ve etkileyici özellikleriyle Transit Connect Kombi hemen göze çarpıyor.
İç Tasarım
Yeniden tasarlanmış ön konsol ve birçok yeni özellik, araç ve müzik sistemi kontrollerini parmaklarınızın ucuna kadar getirirken, yolcular da geniş iç hacmin verdiği ferahlığın keyfini çıkarabilirler.
Dayanıklılık
Sürüş konforu ve yol tutuşunu, dayanıklılık ve sağlamlılığı ile mükemmel bir şekilde birleştiren Transit Connect, yurtiçi ve yurtdışında aldığı pek çok ödülle bunu kanıtlarken, Türkiye’de hafif ticari araç segmentinin en çok tercih edilen modeli olmaya devam ediyor.
Ürün Gamı
Sürücüler, yolcu ve yük alanı arasında kendileri için ideal dengeyi bulabilecekleri pek çok seçeneği değerlendirebilirler.
Üstün Yol Tutuş
Transit Connect Kombi etkileyici bir yol tutuşa sahip olmasını sağlayan çok sayıda sürüş özelliklerine sahiptir.
Esnek Koltuk Düzeni
Ön koltuklar ileri ve geri kaydırılabilmektedir. Arka koltuklar ise öne doğru katlanıp devrilerek sabitlenebilmektedir. Bu sayede çok yönlü kullanım sağlanmaktadır.
Kolay Erişim
Sürgülü yan kapılar ve geniş arka kapılar, araç içine mükemmel bir şekilde erişime imkan sağlar.
Pratik Saklama Bölmeleri
Sürüş sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz eşyalarınızı elinizin altında tutmak için çok çeşitli saklama bölmelerinin yanı sıra geniş bir bagaja da sahiptir.
Transit Connect Kombi koltukları
Beş Koltuk
Konforlu ve geniş beş koltuğu ile keyifli yolculuklar sizi bekliyor.
Pratik Saklama Bölmeleri
Kullanışlı saklama alanları arasında ön yolcu koltuğu altındaki çekmece ile kalemler, bozuk paralar ve diğer küçük öğeler için kullanılabilecek orta konsol çekmecesi gösterilebilir. İkinci sıra koltuklar, 2/3 parçalı olarak  ayrılabilmektedir ve tamamen ileri katlanarak ya da dik konuma getirilerek daha fazla alan elde edilebilmektedir. Tavanda bulunan yük bölmesi lambası sayesinde karanlık ortamlarda daha rahat görüş sağlayabilirsiniz. Ayrıca taşıdıklarınızın dışarıdan  görülmemesi için bagaj bölmesinde kullanabileceğiniz bir sürgülü bagaj örtüsü ayarlanabilir file sistemi ile birlikte bulunmaktadır. (GLX serisinde standart olarak sunulmaktadır)
Esnek Koltuk Düzeni
Tüm koltuklarda, daha fazla konfor ve güvenlik için kafalıklar bulunurken, ikinci sıra koltuklarda, çocuk koltuklarının takılmasını sağlayan ISOFIX sabitleme noktaları yer almaktadır. İkinci sıra koltuklar 2/3 ayrılabilmekte ve ileriye doğru katlanabilmekte ya da dik konuma getirilebilmektedir. Bu sayede tüm araç modelleri, yolcuları ve bagajlarını rahatça taşımanız için gereken esnekliği sağlamaktadır.
Yeni tasarımıyla Transit Connect Kombi'yi, ister iş, ister kişisel gereksinimleriniz için kullanın, gücü, genişliği ve çok yönlü özellikleri ile ihtiyaçlarınızı karşılayacak. Belirgin dış stili ve yeni dış tasarım detaylarıyla Transit Connect Kombi  yolda hemen fark edilir. Etkileyici iç tasarımında, bir binek arabada görmeye alıştığınız konforun yanı sıra çeşitli yeni özellikler de bulacaksınız.
Elektronik Denge Programı (ESP)
Elektronik Denge Programı (ESP) seçeneğiyle Transit Connect Kombi'nin yol tutuşu daha üstün bir hale gelmektedir. Bu sistem, gücü ve frenlemeyi otomatik olarak ayarlayarak aracı yolda tutar. ESP'li araçlarda standart olarak Yokuş Kalkış Destek Sistemi de (HLA) bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde yokuşta aracınızı el freni kullanmadan daha rahat kaldırabilirsiniz.
Bluetooth® logosu
Bluetooth® ve Türkçe Sesli Kontrol Sistemi
Opsiyonel Bluetooth®* hands-free telefon özelliği sayesinde, arama yapmak ya da aramaları yanıtlamak için Türkçe sesli komutları kullanabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz radyo kanalını veya CD çalarınızdaki CD’den istediğiniz sıradaki şarkıyı sesli komutlarla dinleyebilirsiniz.

Otomatik Kararan İç Dikiz Aynası ve Otomatik Yanan Ön Farlar
Otomatik kararan iç dikiz aynası seçeneğiyle geceleri daha güvenli yolculuklar yapacaksınız. Ayrıca otomatik yanan ön farlar, far kontrol ayarı 'Auto' yapıldığında devreye girer ve dış aydınlık seviyesi önceden belirlenmiş bir seviyenin altına düştüğünde otomatik olarak yanar.
Yağmur Sensörlü Silecekler
Opsiyonel olarak sunulan silecek kolu 'Auto' konumuna getirildiğindeön camın ortasına yerleştirilmiş bir algılayıcı yağmurun yağdığını tespit edip ön silecekleri otomatik olarak devreye sokar. yağmur sensörlü silecekler ve otomatik yanan ön farlar, gündüz ya da gece, hava koşulları nasıl olursa olsun yolu daha iyi görmenizi sağlar.
* Bluetooth® sözcüğü ve logoları, Bluetooth SIG, Inc.'e aittir ve bu markalar Ford Motor Company ve bağlı şirketleri tarafından lisanslı olarak kullanılmaktadır. Diğer ticari markalar ve ticari adlar ilgili sahiplerine aittir.
Odd logo
2010 Yılında Türkiye’de Hafif Ticari Araç Segmentinin En Çok Satılan Modeli
Transit Connect Kombi 2010 yılı sonu Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) verilerine göre Türkiye’de hafif ticari araç segmentinde en çok satılan araç modeli ödülünü kazanarak başarılarına bir yenisini daha ekledi.
Dayanıklılık ve sağlamlılığının yanısıra sunduğu donanım ve konfor özellikleri Transit Connecti sınıfının lideri yapan başlıca özellikler.
2010 Kuzey Amerika Yılın Ticari Aracı
2002 yılından bu yana Ford Otosan Gölcük fabrikasında üretilen Transit Connect, 2009 Mayıs ayında Amerika’ya da ihraç edilmeye başlanarak Türkiye’nin haklı gururu olmuştu. Güçlü, dayanıklı, fonksiyonel yapısı ve düşük yakıt tüketimi ile Amerikalı tüketicilerin büyük beğenisi kazanan Transit Connect 2010 yılı içerisinde Amerika’da üç ödül birden alarak kalitesini bir kez daha kanıtladı.
Üretilmeye başlandığı yıldan itibaren Türkiye ve Avrupa’da “Van of The Year” başta olmak üzere pek çok ödül kazanan Transit Connect, Amerika’nın en prestijli ödüllerinden olan Detroit News, Popular Mechanics Dergisi ve Kelly Blue Book Yılın aracı ödüllerini alarak ödüle doymadığını gösterdi.
Türkiye’de üretilip Amerika’ya ihraç edilen ilk araç olma özelliğini taşıyan Transit Connect, 2010 yılında ayrıca Truck Trend dergisi ve 50 Amerikalı gazetecinin juri üyeliği yaptığı Kuzey Amerika’nın en prestijli ödüllerinden biri olan Kuzey Amerika Yılın Ticari Aracı (North American Truck of the Year) ödülünü de kazanarak başarısını perçinledi.  
 
AddThis
Transit Connect Van icon Transit Connect Kombi icon Ford Transit Connect 2013 icon Transit Connect Kombi icon Transit Connect Kombi icon Transit Connect Kombi yaşam tarzı icon Transit Connect Kombi icon Transit Connect kombi icon Transit Connect Kombi icon Transit Connect Giriş Seviyesi İç Tasarımı icon