tr_TR

Ford MONDEO

Yüksek kalite ile birlikte yenilikçi teknolojiler, üstün sürüş dinamikleri ve yakıt ekonomisi arıyorsanız, Mondeo sedan veya station wagon gövde seçenekleriyle sizi bekliyor.

Gerçek Güzellik İçten Gelir

Hangi açıdan bakarsanız bakın, Mondeo şık, dinamik ve sportif tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Bunun yanında yakıtı verimli kullanan ve düşük karbondioksit emisyonunu sunan üstün motor ve şanzıman seçenekleri, Mondeo’nun mottosu olan "Gerçek Güzellik İçten Gelir" ifadesinin en güzel yansıması.

Kullanılan akıllı teknolojiler yanında sunduğu üstün performansı ile Mondeo, benzersiz bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlayacak…
 
Mondeo'yu daha yakından tanımak için test sürüşü randevusu alın. Ya da tasarımı, sürüş deneyimi, performans, güvenlik ve emniyet, teknik özellikler ve donanım özellikleri hakkında bilgi edinin.

Ford Mondeo'ya en uygun indirim, kredi ve faiz imkanlarıyla sahip olmak için güncel satış kampanyamıza göz atın!

Ford Mondeo sahibiyseniz, satış sonrası hizmetler için bağlantılara tıklayarak Ford Mondeo yedek parça ve Ford Mondeo servis bilgilerini öğrenin. İhtiyaç duymanız halinde servis randevusu formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca Ford yetkili servislerinde yüksek teknolojiyle, eğitimli personel tarafından, Ford orijinal yedek parçalar kullanılarak yapılan ekonomik servis hizmeti Ford Motorcraft hakkında bilgi alın.

AddThis