Ford Home
FORD FOCUS Otomobilden Fazlasını İsteyenlere
Kaliteli Tasarım

Kaliteli Tasarım

Focus’ta yüksek kalite, ergonomi, şık dış tasarım ve kaliteli iç mekan ile birleşiyor. Focus’un aerodinamik yapısı ile hava akımına karşı direncin minimum olması sayesinde, aracın performansı artar ve en üst düzeyde yakıt verimliliği almanız sağlanır.

Yetkili Satıcı

Yetkili Satıcı

Ford Focus’un sahip olduğu mükemmel tasarıma ve bir araçta bulabileceğiniz en ileri teknolojik özelliklere sahip olmak o kadar da zor değil. Hemen bir Ford Yetkili Satıcısına uğrayın!


Fiyat Listesi

Fiyat Listesi

Tüm Focus modellerinin fiyatlarını yakından inceleyin ve size en uygun olanı seçin.


Ford kinetik tasarım felsefesinin yeni yüzünü temsil eden Ford Focus hangi açıdan bakarsanız bakın göz kamaştırıyor. Size daha güvenli, daha konforlu, daha ekonomik ve zevkli bir yolculuk sağlamak amacıyla geliştirilen Ford Focus bir çoğu segmentinde ilk akıllı teknolojiler ile donatıldı.
 
Ford Focus'un yenilikçi teknolojilerini ve tam anlamıyla alışkanlık yaratacak sürüş deneyiminin yepyeni özelliklerini keşfetmeye hazır mısınız?
 
Focus'un sunduğu sürüş deneyimiperformans, güvenlik özellikleri ve tasarımı hakkında daha fazla bilgi edinin. Ford Focus Trend, Ford Focus Titanium ve Ford Focus Style modelleri hakkında daha fazlasını öğrenin.
 
Ford Focus fiyatları hakkında bilgi almak için tıklayın.

 
Ford Focus'a en uygun indirim, kredi ve faiz imkanlarıyla sahip olmak için güncel satış kampanyamıza göz atın!
 
AddThis