Ford Home
B-MAX sıradışı tasarımı ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor...
Güvenlikten en ufak bir ödün vermeden B sütununu ön ve arka kapıların içerisine entegre eden EuroNCAP’ten 5 yıldızlı gövde tasarımına sahip B-MAX araç kullanımında rahatlık ve esnekliğe yeni bir boyut getirdi..

1.5 metrelik kapı açıklığı

Eşsiz tasarımı ile sağlanan 1.5 metrelik kapı açıklığı yanında segmentinde ilk kez sunulan teknolojik özellikleri ile B-MAX sürüş konforunu en üst düzeye çıkartarak yolculukların çok daha keyifli geçmesini sağlıyor.

Aktif Şehiriçi Güvenlik Sistemi

Ford B-MAX, bulunduğu segmentte 2011 yılında EuroNCAP ödülünü kazanmış olan Aktif Şehiriçi Güvenlik Sistemi'ni sunan ilk araç olma özelliğine sahip.

SYNC
B-MAX’te öne çıkan teknolojik özelliklerden bir diğeri ise mevcut sistemlere nazaran çok daha basitleştirilmiş sesli komutlar ile müzik sistemini ve telefonunuzu kumanda etmenizi sağlayan ve bunun yanında cep telefonunuza gelen mesajları size Türkçe sesli okuyarak ise araç içi etkileşimi arttıran Ford'un yeni kullanıcı arabirimi SYNC’dir.

B-MAX'ın sunduğu eşsiz tasarım özellikleri, üstün sürüş deneyimi ve güvenlik ve emniyet özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinin.
 
Ford B-MAX'e en uygun indirim, kredi ve faiz imkanlarıyla sahip olmak için güncel satış kampanyamıza göz atın!
Ford B-MAX icon Ford B-MAX icon Yeni Ford B-MAX icon Yeni Ford B-MAX Dış Tasarım icon B-MAX’in kapılara entegre B sütunları icon